Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú, aki tetszik. De nagy csavarodás van felé. Mit kell ilyenkor tenni? Fogalmam sincs.

Figyelt kérdés

Megkértem a barátnőmet, hogy segítsen: Van egy fiú, aki nagyon tetszik, és már mindnet kiderítetem róla. Régebben állandóan szívatott, mert kisemósnak szólíott. (megjegyzem, eggyáltlán nem hasonlírok az emóraxD ) aztán egyszer nagyon beszóltam, és abbahagyta. Mindent kitaláltam hogy valahogy beszéljünk. Teljes haditerv. :D Aztán egyszer, elment mellettem. és visszanézett. De ez nem először fordult elő! Barátnőm azt mondta, tetszem neki.Van annak fiúnak egy osztálytársa, aki "utál" engem.. és terjesztett rólam baromságokat.. :DxD

megkértem bnőmet, hogy beszéljen azzal a lánnyal, mert hogy ő mindnekit ismer, és mindenkivel jóban van.. ( am jó nagy a sulim, 8 osztályos gimi, és ott mindnekit ismerni nem semmi..) szóval beszélt a lánnyal.. ott nem tudom, hogy mi történt, de másnap mentem órára, és hangos nevetés volt az osztályuk felől.. később rájöttem, mert a bnőm elmondta.. az a fiú odament hozzá, és lecseszte, hogy miért talál ki olyanokat, hogy ő bele van zúgva a kisemósba.(kisemós az én vagyok..)

bibi (bnőm) azt mondja, hogy nagyon elpirult, amikor mondta.. de szerintem ezzel csak menteni akarta a helyzetet.. azóta az egész évfolyam rajtam röhög..

én 13 éves vagyok, és a fiú is. csak én még 6-os vagyok.. ezért alapból az az elgondolásul rólam, hogy hülye vagyok.. és hogy mit akarok, én, ő tőlük, hetedikesektől. ja, és alacsony is vagyok, de a fiú is. sokak szerint szép, is. de ezt hagyjuk... amúgy nem ez az első kavarós ügyem a 7c-vel.. Mit csináljak?


2010. jan. 8. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük.Ha tetszik a fiú beszélj vele.Mit számít mások véleménye?
2010. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hűha, ez tényleg nagyon kavaros :S nem tudnál sulin kívül beszéálni a fiúval? egyébként velem is ilyesmi helyzet van {én is 13 vagyok, de a fiú viszont 14, én hatodikos, a fiú hetedikes.} de nállam nem ennyire kavaros, viszont már lassan 2 éve nem szólt hozzám. de mind1 hagyjuk az én ügyemet, térjünk vissza a tiedre ;) megvan az msnje? vagy mobil? az kényelmesebb, ha élőben nem tudtok találkozni :) beszéld meg vele, mit érzel {de ezt viszont élőben jobb lenne, akkor láthatnád a reakcióit} és húzd ki belőle, hogy ő mit érez irántad. ha korban összeilletek, magasságban is, és te még szép is vagy, akkor semmi akadály hogy járjatok! :) bár szerintem ilyen korban még max. 1 hónapig tarthat a járásnak nevezett dolog...
2010. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát.. nem tudom :)

az a baj, hogy nem biztos, hogy meg tudom neki mondnai. .szerintem ezek után szóba se állna velem.. én arra gondoltam, hogy haladnék az "eredeti" terv szerint... msn megvan, de csak úgy írogatnék, az nem lenne túl jó..meg szerintem úgy kellene, h titokzatos maradjak. mert akkor talán jobban érdeklődne. :P de köszi a válszokat.. :P

és amúgy utána szeretnék vele jó barátságban lenni. :)

2010. jan. 8. 19:56
 4/10 A kérdező kommentje:
ja, meg hozzátenném, hogy ő 1. kerületi, én meg 15.. szóval nem is találkozhatnánk könnyen. és eddig sem beszéltünk.. szóval ha írnék neki msnen, az szerintem nyomulás lenne.. nem?
2010. jan. 8. 20:04
 5/10 anonim válasza:

hát tényleg nagy csavarodás van...

megkérdezhetem hogy mi a neved??

2010. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért kellene? ^o) ésés jólenne válasz.
2010. jan. 8. 20:13
 7/10 anonim válasza:

csak úgy érdekel

lehet ism egymást...

a barátnömnek is ugyanilyen problémája van

2010. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát Sára.. de nem ennél többet nem adnék meg, mert ennyire azért nem bízom meg ezekben a fórumokban. :O ...

és szerinted mit csináljak/unk? :O

2010. jan. 8. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vesd rá magad a gyerekre, mond neki hogy mindent megteszel neki lesz*pod meg minden, örülni fog tuti.
2010. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma odajött hozzám :S

és a szemembe mondta, hogy nem szerelmes belém... :S

nagyon gáz volt.. de tök dühös volt.. amúgy szerintem nem kéne így , azonnal! tudom,hogy én kértem tanácsot.. de az úgy milyen már ,hogy szija, helló, szerelmes vagyok beléd..

2010. jan. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!