Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Még nyáron elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nyáron elvesztettem a páromtól kapott gyűrűt. Azóta is hiányzik. Vegyek egy ugyanolyat?

Figyelt kérdés

Most kaptam tőle egy újat, ami teljesen más. De a régit annyira sajnálom és ez az új mindig arra emlékeztet hogy milyen béna voltam és elveszett...

Tudnék venni olyat mint az előző. Szerintetek? Vagy az újat szokjam meg.

köszi 21l


2010. nov. 29. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vennél ugyanolyat,mert az már nem lenne ugyanaz,főleg ha te veszed magadnak. No meg az is a régi emlékeztetne. inkább szokd meg az újat, a régi miatt meg ne bánkódj! :)
2010. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha egyszer a régire vágysz, akkor vegyél egy ugyanolyat. Vagy vetess a pároddal, akkor végképp eredeti lesz.
2010. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!