Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A bátyja miért csak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyja miért csak nekem gratulált az eljegyzésünkhöz?

Figyelt kérdés

a párom amikor elmondta a családban, hogy megkért, a bátyja névre szólóan nekem mondta csak, hogy gratulál. az ő felesége mondta úgy kedvesen nekÜNK, hogy gratulálunk.

A bátyjával nem vagyok semmilyen viszonyban, alig beszélgetünk, mert én nem vagyok feloldódva szokás szerint.

Szerintetek ez volt valami célzás arra, hogy gratulál, hogy megfogtam az öccsét, de szerinte jobb csajt érdemelt volna?

Vélemény?


2011. jan. 12. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát lehet végülis.Én is erre gondoltam először.De te voltál ott,te hallottad,nem volt egy kicsit cinikus?Hogy viselkedik veled általában?Lehet hogy csak szórakozott volt,neked kell érezni hogy hogy jött le az egész helyzet.
2011. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a bátyja udvarias velem, és ennyi

még soha nem beszélgettünk egy jóízűt

csak amiket muszáj

úgy mondta hogy gratulál nekem, mint amikor megkérdezi, hogy kérek e vmi üdítőt.

olyan rossz érzés ez nekem :(

2011. jan. 12. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak mint minden nő, te is túlreagálod. Talán a bátyus már tudott a dologról, azért nem gratulált az öccsének is. Lehet már elintézte személyesen. Nem tudom, mit kell mindenbe mindent belemagyarázni.

21L

2011. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért neked gratulált, mert végülis neked volt meglepi, hiszen az öccse már tudott róla hogy meg fog téged kérni :)
2011. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

érdekes gondolat, lehet igaz is

akkor már csak az az érdekes, hogy én ezt említettem a páromnak, hogy hogyhogy csak nekem gratulál tesod? és ő mondhatta volna, hogy neki már korábban gratulált...de nem tette, hagyott ebben az őrlődésben :(

köszi a válaszokat

2011. jan. 13. 08:06
 6/8 anonim válasza:
és ha célzott valamire? akkor mi van? szarjál bele, nem a bátyjához kell feleségül menned... ha meg a párod nem tudja leálitani a tesóját hát...blablabla
2011. febr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a párom fel sem vesz ilyeneket, ezért ilyen szitukban soha nem állít le senkit

és jelenleg tényleg nem rágom már ezen magam

ez volt, elmúlt és kész.

ha lesz babájuk én is csak a feleségének gratulálok majd

2011. febr. 10. 10:21
 8/8 anonim válasza:
ennyi! szarni rá és legyen szép jövőtök!
2011. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!