Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyéb jó ötlet, tippek lánykér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéb jó ötlet, tippek lánykéréshez?

Figyelt kérdés
Nyáron tervezem megkérni barátnőm kezét nyaralás alatt 😊

máj. 14. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb néha több. Semmi felhajtás, egyszerű és romantikus lánykérés egy kis csendes, eldugott helyen.
máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmiben gondolkodtam én is, nem akarok semmiféle felhajtást meg ilyenek.
máj. 14. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképpen se nyilvános helyen legyen, legyetek kettesben.


Nálam a párom inkább előre megbeszélte velem, hogy szeretném-e, és csak utána kérte meg a kezem. A gyűrűmet is én választottam ki (mivel én fogom hordani, akkor már olyan legyen, amilyen igazán tetszik)


A dátum adott volt, van egy nagyon fontos dátumunk. Minden más (helyszín, szöveg, körítés...) már meglepi volt.


Imádtam :))

máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Hová mentek? :)

Nekem a párom egy gyönyörű,de kihalt hegytetőn kérte meg a kezemet.Nagyon szép emlékként maradt meg,hogy csak mi voltunk ott,nem voltak kéretlen nézelődők. Mindig is valami hasonló volt az álmom, hogy kirándulás vagy nyaralás alkalmával egy csendes, meghitt és szép helyen történjen meg.


Én személy szerint feszélyezve éreztem volna magamat mondjuk egy étteremben vagy valami nyilvános eseményen. ( Mielőtt valaki félreértené azzal sincsen baj,de nekem az nem).

máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!