Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan, akinél fordítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinél fordítva történt a "lánykérés"?

Figyelt kérdés
A páromnak születésnapja lesz és vettem neki egy nagyon szép nemesacél-bőr karkötőt.Úgy gondoltam,ha nem is szó szerint,de megkérem a kezét,megkérdezném,hogy lenne-e egy életen át hű társam,elmondanám,hogy hűségem és szerelmem jeléül kapja a karkötőt.Tudom,hogy még tart a házasságtól,ezért gondoltam gyűrű helyett karkötőre,a lehetőség pedig az igazi eljegyzésre a kezében marad.Akinél szintén így volt,adna tanácsot?
2011. jan. 13. 13:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Szép az elképzelés, de ha tart a házasságtól, elképzelhető, hogy kikosaraz.
2011. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Szia. Szerintem kicsit furcsa lenne, de neked kell tudnod. Előfordulhat, hogy rosszul veszi ki magát.

Én a helyedben inkább csak odaadnám a karkötőt, és nem fűznék hozzá semmi ilyet.

2011. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 eszo ***** válasza:
83%

szia!


szerintem ez tök aranyos dolog lenne..egyfajta jelzést adnál felé, hogy te már készen állsz és csak rajta múlik..

amúgy szerintem nem ciki ez a fordított eset sem!


hajrá! mindent bele!bártaké a szerencse!:-)))

2011. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezhetem, hogy mióta vagytok együtt?
2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Szokoevben szokas a forditott lanykeres.
2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 eszo ***** válasza:
83%

* bátraké..


már írni se tudok:-)

2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez elég elcsépelt dolog. Elveszed Tőle a lehetőséget, hogy igazi férfiként ő hozza meg ezt a döntést...
2011. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
2 éve,most fogunk összeköltözni és már a baba kérdés is szóba jött.nem szó szerint kérném meg,csak utalnék,hogy gyűrű helyett karkötő is jó,ha szeretjük egymást és papír nélküli hűsgről lenne szó egyenlőre.:)
2011. jan. 13. 13:42
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

ne csináld, szerintem (de ez magánvélemény)


28/N

2011. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Én sem támogatnám! Ez olyn mintha puhapocsunek tartanád! Nem jó az elképzelésed, mellesleg lerombolod a férfiasságát.
2011. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!