Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek, ha megtörténne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Mit tennétek, ha megtörténne a lánykérés és a párotok nem-et mondana? Vele maradnátok és megpróbálni később újra vagy szakítanátok vagy stb? Még nem kértem meg, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elősször megkérdezném,hogy mért nem?Az őszínte válaszból kiderül,hogy maradnék-e,vagy tovább lépnék.
2010. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Én biztosra mennék. Ha mégis eljátszaná a "nem"-et, abban a pillanatban otthagynám.
2010. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Mivel én lány vagyok, nem biztos, hogy valósághű lesz a válaszom, de azért... vagy talán épp azért lesz az?

Nagyon fontos, hogy hogyan utasít el, hogyan kéred meg, mik a körülmények, mennyire ismeritek egymást, stb... Én a párommal megbeszéltem, hogy jövőre decemberben, karácsony előtt szeretném az eljegyzést. Nem lesz meglepetés, de jobb is talán. Beszéltünk viszont arról is, hogy mi lenne, ha hirtelen megkérné a kezem mondjuk most, és én nemet mondanék... ha csak minden magyarázat nélkül egyszerűen nem, de minden más menne a régiben, akkor rágná a fülem, majd szakítana, ha nem jutunk dűlőre. Ha értelmesen elmagyarázom, hogy előtte szeretnék lediplomázni, vagy hasonlók, akkor semmi akadálya. De azt hiszem, ilyen kérdéseket nyugodtan meg lehet beszélni a kiszemelt lánnyal, ha komolyan szereted, és ő is téged. Mindenkinek van elképzelése a dologról, így ha tudtok beszélgetni, nagy meglepetés nem érhet.

2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
A párom azt mondta egyszer, mikor hülyeségből megkérdeztem mit csinálna ha nemet mondanék, hogy elhagyna, mert számára egyértelmű volna, hogy nem akarom egybekötni az életemet vele...meg is érteném...
2010. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy boldogok vagytok,mert elég fura hogy még megse kérted de már azon gondolkodsz mi lesz ha nemet mond,tudatalatt lehet sejtesz valamit.
2010. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha nemet mondana,nem maradnék vele tovàbb.Egyàltalàn miért mondana nemet,ha tanul,afelõl még tudja folytatni a tanulmànyait.De az biztos,hogy bizonytalan vagy a kapcsolatotokban.

Vagy talàn van valamilyen szülõi tiltàs?

2010. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen tiltás,meg nem vagyok bizonytalan sem. Csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést,hogy ki hogy reagálná le a dolgot.
2010. szept. 28. 22:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A reagàlàsok kielégitõek voltak a szàmodra,vagy meglepõek.Nem akarok én lenni a kérdezõ,csak ugy eszembe jutott.
2010. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazából meglepő választ nem kaptam, meg vagyok elégedve a válaszokkal.
2010. szept. 28. 22:22
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

A házassággal kapcsolatban két táborra vannak osztódva az emberek. Az egyik tábor házasságpárti, a másik pedig nem. A másodikba tartozóak úgy gondolják, hogy nem az igen kimondásától és egy darab papírtól lesz jó egy kapcsolat. Attól hogy eme tábor tagjai nem akarnak összeházasodni a párjukkal, az nem azt jelenti, hogy kifejezetten a jelenlegi párjukkal nem akarnak házasodni mert nem szeretik eléggé, nem velük akaják leélni az életüket, hanem senkivel sem akarnának össze házasodni.

Szerintem mielőtt egy kapcsolatban eljön a lánykérés, tisztában kel lenni vele, hogy a másik fél mely táborba tartozik.

És ha már ennek tudatában ejted meg a lánykérést, akkor úgyis tudni fogod hogy hogyan reagáljál egy "nem"-re.

De még ha házasságpárti is a párod, és úgy mond nemet, akkor is lehet elfogadható oka rá.De hogy mi az elfogadható ok, azt csakis te tudod, ugyanis te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok. Egy igazán jó kapcsolatban még a szimpla "később szeretném"-et is el lehet fogadni.

2010. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!