Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol lehet Romániában szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Romániában szép, ízléses menyasszonyi ruhát találni?

Figyelt kérdés

Tervezzük az esküvőt és sehol sem találok egy normális ruhát, annyi szalont végig jártam már:(

Azt láttam, hogy Magyarországon egész jó a választék, mármint így neten keresztül. Nem szeretném megvásárolni, csak kibérelni. Kérlek segítsetek!

Linkeknek is nagyon örülnék.


2011. febr. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mi Magyarországból utaztunk Aradra, mert úgy halottam, hogy a nálunk kölcsönzési árért ott meg is vehetem a ruhát. Így is lett. A 3. szalonban rátaláltam az én álomruhámra, ami enyém is lett minden kiegészítővel annyiért, mintha itthon kölcsönöztem volna. Egyébként mindhárom helyen nagyon ízléses, divatos menyasszonyi ruhák voltak.
2011. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajjj..,nagyon köszönöm a válaszod! El kell mennem Aradra, bár jó messze lakom, de remélem megéri. Egy körülbelüli árat tudnál e mondani, persze ha nem gond?

És köszi a választ, feldobtad a napom:)

2011. febr. 13. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) Nekem megérte, pedig mi is messziről mentünk, Szegedről. Nem titok az ár, a ruha 100 000 Ft volt minden kiegészítővel (abroncs, hosszú fátyol, tiara, kesztyű, szütyő). Nálunk 80 000 körül van a kölcsönzési ár.

Az üzlet nevére nem emlékszem, de Arad főterétől lejjebb van, az ellenkező oldalon egy sarki üzlet. Ez valami főút lehet, villamosvonal is fut ott, rengeteg menyasszonyi ruhabolt van azon a szakaszon.

2011. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazan kedves vagy!
2011. febr. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!