Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szegeden hol lehet szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet szép és nem túl drága menyasszonyi ruhát bérelni?

Figyelt kérdés
Címeket szeretnék és hozzávetőleges árakat, ha tudtok, vagy hova érdemes elmenni?
2009. jún. 7. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A Dreams szalonban a Csongrádin.

Nagy a választék, és gyönyörűek:)

2007 augusztusában volt az esküvőm, akkor volt 70 ezer Ft, és az akkor elég olcsónak számított, mindenhol több volt.

Nézd meg a honlapjukat, én is az alapján választottam ezt a szalont.

2009. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Algyőt ajánlanám a Téglás u. végén. Dócziné csinálja és 50 e-ért már tud mutatni neked szép ruhákat, csak nem 2009-es modell. Minden kiegészítőt ad hozzá, ékszereket, fátyolt, kesztyűt, napernyőt...máshol ezekért plusz 50 ezret min. elkérnek. Én bejártam Szegedet, de Dóczinénál találtam meg az igazit.

Igaz algyői vagyok, de a 100 ezres ruhát 70-ért odaadta, és mindent ad hozzá, a ruha 2008-as francia modell, és rajtam lesz először.

A Sikkbe a Boldogasszonyon adtak volna 115 e-ért 2009-es modellt, kb .5 menyasszonyon volt, lesz az esküvőnkig és meg volt tőrve az anyag.

2009. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!