Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk! Mit jelent ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent ha már nézegetitek a gyűrűket?

Figyelt kérdés

A párommal elmenünk vásárolgatni és benéztünk egy ékszerészhez.Ott kiderült h. a legkisebb méret jó rám.Esküvőt nem tervezünk még.Én azt mondtam elég az eljegyzés is ,mert az esküvő sokba kerül és inkább gyerekre költök.ez most azt jelentheti h. biztos meg akarja kérni a kezem?Vagy csak gondolatban van,de akár meg is gondolhatja magát?Sajnos olyan ember aki hirtelen gondol valamit, de hamar meg is gondolja magát.Egyszer volt olyanja h. most gyereket akar,de ez csak 1 napig tartott, most úgy van vele legkorábban max 1 év mire próbálkozna vele.

2 éve vagyunk együtt.


2011. febr. 17. 12:04
 1/9 öregvarázsló válasza:

Szerintem nem teljesen a Te akaratod szerint mentetek be az üzletbe.

Ez a gyűrűnézegetés a párod titkos üzenete.Ő szeretne előrébb jutni a kapcsolat megpecsételésében.

2011. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ő ötlete volt,de mi minden tmegbeszélünk, szóval az tény h. gondolkodik rajta, csak nem tudom ha már ennyire h. már méretet is néz és kíváncsi milyen típus tetszik nekem, akkor az jelentheti azt h. pár hónapon belül, vagy ez csak egy hirtelen jött ötlet és lehet éveket "kell várnom".Azt nem mondta meg h. hogyan szeretne megkérni(meglepi, vagy csak úgy haza állít és megkér).Most sporolósra fogtuk,de nemt udom ez belefér e neki.Az esküvőre mindig kitalál vmi kifogást h. még korai meg ha megváltozom ebbe meg abba, de azt tudja h. nekem egyenlőre már az is elég ha mennyasszony lehetek és nem csak puszta barátnő.De nem tudom ez a fiúknál mennyire fontos vagy jelent e valamit vagy csak egy szimpla ajándéknak érzik, hisz nincs nagy kötelezettség(nincs papír, nincs nagy kötötség)
2011. febr. 17. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem csak ki akarja rabolni a boltot és bement terepszemlézni.
2011. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves ez a srác?

Kicsit ijesztő a csapongása.Az egy nap alatt meggondolom magam típussal nehéz családot tervezni,mivel a gyereket,ha már "megcsinálta" nem gondolhatja meg,ha már elmúlik a lelkesedése.Biztos,hogy várnék az elköteleződéssel,amíg azt nem látom,hogy tényleg felnőtt és tudja vállalni a tettei következményeit.Addig minden szava csak megmosolyogni való,ami holnapra elmúlik.

2011. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

24 éves.

A gyerek dolog úgy jött neki h. nem akar öreg apuka lenni, de most úgy van vele h. inkább gyűjtsünk pénzt illetve még nem érzi magát készen rá.Megértem mert én 16 éves korom óta szeretnék gyereket,de én sem érzem készen rá magam, biztos megijednék,de azért örülnék is neki.Bulizni nem járunk szóval ezzel nincs gond.Az esküvővel is várna még mert korainak találja,de lánykérés ugye bár nem kötelezettség, de azért egy nőnek az is fontos csak nem tudom egy fiú ezzel hogyan van.Eddig én vagyok a leghosszabb kapcsolata, viszont kezdetektől fogva együtt élünk.Vannak dolgok amiben elég komolyan tud gondolkodni, de van ami sajnos hamar elszáll(hangulat ember),de volt már olyan h. sokáig hullámzott aztán mégis sikerült betartani amit eltervezett.

2011. febr. 17. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek eljegyzes is, ha nem akarsz eskuvot, mert gyerekre akarsz gyujteni. Ha kapsz egy gyurut, fogadd el, hivd amilyennek akarod.

Szerintem eloszor beszeld meg vele, hogy O egyaltalan akar e eljegyzest, bagy egyaltalan vannak e tervei a jovore, es veled.. Itt ugy nezz ki, hogy Ti valahogy nem megfelelo sorrendbe gondolkoztok. O gyuruket nez, Te csak eljegyzest akarsz, de gyereket is, nahat hogy o mit akar, ki tudja.

2011. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudjuk mindketten, h. gyereket 1 éven belül nem akarunk, esküvőt pedig én gyerek után szeretnék,de h. ő mikor szeretné azt nem tudom.De ha ő most szeretné akkor nem mondanék nemet.De én nem eröltetem, szóval nem mondom neki, h. jó lenne ha már megkérné a kezem, vagy h. faggatnám...ilyen nincs.
2011. febr. 17. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól,hogy tudja a gyűrűméreted az még nem jelent semmit,sőt nagyon vigyázzatok,mert próbáltál egy gyűrűt és jó volt a méret..de ha ő titokban választ egyet akkorát mind amit próbáltál de más típusu...nem biztos hogy jó lesz,feltétlen meg kell próbálnod a vásárlás elött.
2011. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a gyürü sok mindere utalhat de ha ennyire hirtelen változik a véleménye akkor sajna nem sok jót.leginkább csak arra hogy bizonytalan
2011. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!