Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom megkérte a kezem szombat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megkérte a kezem szombaton. Hol lehet Pécsen szép, de nem egetverő árú gyűrűket venni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szép gyűrűt mikor megkért,de szeretnénk közösen karika gyűrű párt is venni márciusban,de eddig nem nagyon nézelődtünk.
2010. febr. 9. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2010. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előre mondom, hogy pécsi vagyok mióta élek, de utca névvel nem szolgálhatok :) Szóval anélkül próbálom elmagyarázni, hogy melyik ékszerboltra gondolok.

Szóval, az Árkád mellett van a piac irányában egy ékszerbolt, zaci is, de vannak új ékszerek is. A Sztár söröző mellett. Szerintem ott vannak elfogadható árban ékszerek, érdemes megnézni. Ha nem egyértelmű, hogy melyikre gondolok, akkor megpróbálom pontosítani :D

2010. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy hol van:) mindenképpen megnézzük az ékszereket.köszönöm
2010. febr. 9. 08:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem pécsi vagyok, de 1 kirándulás alkalmával Siklóson találtuk meg amit elképzeltünk és árban is kitűnő volt. Szerintem feltétlen nézzetek le a Zilahy ékszerboltba. A főúton van, szerintem nem lehet eltéveszteni.

Sok boldogságot!

2010. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gold ékszerstúdió

Pécs Ferencesek u. 36.


Mi itt vettük, a két karikagyűrű (arany közepén pici fehér arany csíkkal, és vésett mintával) összesen 85ezer volt. Pedig páromnak vastag ujja van, és neki jó nagy gyűrű kellett. Az eladó férfi nagyon rendes volt, segített méretet választani, sok jó tanácsot adott, érdemes meghallgatni.

2010. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi a Pláza ékszerboltban vettük. pontosabban csináltattunk. csomó gyűrű közül lehetett kválasztani, amelyik nekünk tetszik, és azt egy ékszerész elkészítette. nagyon jó minőségű munkát végezett. nem volt drága. ez 3 éve volt.
2010. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok (Pláza): sárga arany és fehér arany kombinációja. 60 ezer volt a 2 gyűrű.
2010. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Golden Lux Ékszerüzlet - Pécs Plaza

Cím: 7631 Pécs, Megyeri út 76.

Nyitva: H-SZ: 10-21, V: 9-18

Telefonszámok: (+36) 72 447-480

2010. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Golden Lux ékszerüzlet

Ékszerüzletünk a Pécs Plaza 1999. évi nyitása óta ugyanazon a helyen üzemel. Igényes arany és ezüst ékszerek nagy választékban kaphatók. Karikagyűrű kínálatunk Pécs városban a legnagyobb. Udvarias eladókkal várjuk kedves vásárlóinkat!

2010. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!