Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 16 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és nagyon szerelmes, már az eljegyzésen gondolkodom! Ez rossz?!

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyok együtt a barátommal és nagyon megszerettem,tudom hogy ő az igazi és vele akarom leélni az életem!IMÁDOM!!!!
2011. febr. 18. 17:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz, de azért a gyakorlatban kicsit korai.
2011. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Kis naiv
2011. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

nem rossz,minden lány ezt csinálja.

van akinek bejön van akinek csak sokadjára lesz az igazi.


de egyébként én is pont így érzek a barátom iránt,de egyikünk számara sem a papír fontos,hanem a szeretet.

2011. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
majd ha 6év múlva is így gondolod...:)
2011. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Óhh. Még a kapcsolatotok elején vagytok...6 hónap azért nem olyan sok...még gyerekek vagytok szinte. Nem hogy tiniként megházasodnál már?!
2011. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Gyorsan szülj neki egy gyereket és akkor tutira együtt maradtok... Vagy lehet mégsem? Unokahúgom boldog egyedülálló anya 20 évesen...
2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
ne ess bele az én hibámba, én is mindig tervezek. Csak mikor az ember felépíti a kis várat magában, akkor még jobban fáj mikor összeomlik. Nem szabad. Azt mondják a 3. évben dől el leghamarabb, hogy együtt marad-e a pár.
2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
A tojáshéj még a seggeden. De majd rájössz ha összeköltöztök. Mosni, vasalni, majd gyereket nevelni, főzni. Ajajaj,akkor nem akarsz te már olyan hamar férjhez menni. A köd mögött ott lesz a valóság, a mindennapi gondok. Jó hogy most a fellegekbe jársz, mert anyuci,apuci a feneked alá tesznek mindent, nincs gondod semmire csak a lángoló szerelemre. Valóban naív vagy, de nem is kicsit.
2011. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Örülj és örvendj. Én is ezt tettem, mikor azt hittem, h ő lesz az igazi.


Semelyikünk nem fog tudni téged most lehúzni, szóval örülj, de tényleg :)


Aztán majd mesélj :) hogy hogyan zajlott a következő féléved vele :)

2011. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
77%

Én is így voltam, 16 évesen feladtam miatta az életemet, nem buliztam, szinte sose mentem sehova...aztán 3 év múlva 19 évesen egyszerűen megunt, megcsalt, pedig nagyon nagy szerelem volt az elején...

De lehet, hogy neked mégis bejön, de ennek nagyon kicsi a valószínűsége...bár a rokonságomban ilyen is van, 16 éves koruk óta együtt vannak, már lassan 15 éve, boldogan, kisgyerekkel...

2011. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!