Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nemesacél gyűrű eljegyzésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemesacél gyűrű eljegyzésre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Hát, én sokkot kapnék tőle az biztos, pedig nem vagyok egy elkényeztetett pitsa. Azért a minimum az ezüst, szerintem.


De lehet hogy nektek olyan a stílusotok ... ezt neked kell tudni.

2011. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
engem lelombozna,bocsi:(
2011. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a nemesacél jobban bírja mint az ezüst.és az ezüst azért drágább mert ritkább de egy árba is vannak.
2011. márc. 25. 13:16
 4/18 A kérdező kommentje:
de egyébként én nem kapnák sokkot tőle mert ez érdekes,mert mindegy milyen,a lényeg nem a gyűrű,meg ugye olyan a jó ami tűri a munkát
2011. márc. 25. 13:17
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem simán. most, hogy felvetetted... elgondolkoztam, tényleg, hozzánk pl. jobban illene, mint a finom ezüst. :D

szerintem, miért is ne? :) nem rossz. sőt.

2011. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ezt most tényleg nem értem,hogy valakit hogy tud lelombozni egy eljegyzés,szóval akkor vagy nem szeretnéd párod vagy nemértem,de nekem mindegy lenne milyen és nem akadnák ki,meg könnyű pl. olyannak megvenni akiket támogat anyuci és apuci és külön élnek,na úgy könnyű venni meg villogtatni de aki tényleg nem felvágni akar vele,meg mondjuk egy ideje együtt élnek és nem csak a gyűrű van kiadásba hanem pl. a megélhetés,akkor szerintem mindegy lenne.Van pár ismerősöm akik eljegyzik a csajt mert még egy darabig együtt akarnak maradni meg mert ezt követelte meg apuci,vettek drága gyűrűt majd pá hónapra rá külön mentek és elis adták a gyűrűt.
2011. márc. 25. 13:24
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem láttam ilyen gyűrűt eddig,most megnéztem egy párat itt a neten szerintem szépek.Én bevállalnám.
2011. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az ezüst egyébként jobban csillog mint a nemesacél?
2011. márc. 25. 13:26
 9/18 A kérdező kommentje:

Én is néztem gyorsan párat nekem tetszenek pl:

[link]


[link]


[link]

2011. márc. 25. 13:28
 10/18 A kérdező kommentje:

nem rozsdásodik, nem színeződik , allergiát nem okoz , vízben is lehet hordani és különleges tisztítást nem igényel , ezért nagyon időtálló nem szabad a bizsukhoz hasonlítani amelyek általában hamar lekopnak , feketednek


nemesacél tartósabb, mint bármelyik ezüstötvözet

Az ezüstnek kisebb a kopásállósága.

a rozsdamentes acél (krómacél) egy tök alapvető ötvözet, mindenhol megtalálható, az ezüst pedig hagyománmyosan egy nemesfém,


na szóval utána néztem a képeket,és ezért tettem fel a kérdést,mert a nemesacélról jobbat írtak mint az ezüstről

2011. márc. 25. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!