Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyűrű téma. Jelezzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrű téma. Jelezzem, hogy annak örülnék igazán vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, huszonéves pár vagyunk. Az esküvőről beszéltünk már, tudjuk, hogy azt szeretnénk előbb-utóbb, csak legyen meg rá a pénz (kisebb lagzi lesz saját erőből). Egyszer elkottyintotta, vagyis inkább naivan rákérdezett, hogy mikor szeretném, hogy megkérje a kezem: évforduló vagy Valentin-nap (tudom, hogy nem kellene szorosan dátumhoz kötni, de hát ő ilyen, így szeretem). Nos, nem örültem, hogy lelőtte a poént, de ha már kérdezett, akkor azt mondtam hogy évforduló. Persze arról nem volt szó, hogy melyik évforduló. Jövőre még nem lesz lagzi, mert van egy kisebb kiadás a láthatáron, szóval ha reálisan nézzük a dolgokat, akkor 2013 a legkorábbi dátum, ami szóba jöhet. Ennél fogva gondolom a józan férfi esze azt sugallja, hogy a lagzi előtti évfordulón ereszkedjen térdre... Én viszont nagyon örülnék, ha idén gyűrű jönne, sokat jelentene nekem, az utóbbi 2 hónapban folyton ezen jár az agyam. Itt az alkalom, jövő hónapban évforduló, de nem hiszem hogy gyűrű járna a fejében, ugyanis arról faggat, hogy milyen ajándékot vegyen, és hogy menjünk el együtt válasszuk ki.

Nem akarom konkrétan megmondani, hogy gyűrűt szeretnék, merthát akkor az nem igazi lánykérés, és szeretném ha magától jönne rá.

Valakinek ötlete? Aki mondjuk hasonló esetben volt. Sugalljam, vagy inkább hagyjam? (Az igazság az, hogy sejtem, hogy inkább hagyni kellene, szóval segítsetek leszállni a témáról. Hogy ne folyton ezt várjam).


(Megjegyzés: a rosszindulatú megjegyzéseket elkerülendő: az esküvőt már beszéljük, a gyűrű témát ő hozta fel. Ja és ha vesz most valamilyen más ajándékot az nem elterelő hadművelet lesz, szóval akkor biztos nem lesz most gyűrű)


2011. okt. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Sokak szerint szánalmas, de én finoman utalgattam. Meg is kaptam a gyűrűt pár hétre rá.
2011. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha úgyis együtt akarja veled kiválasztani az ajándékot, vidd el egy ékszerbolt kirakatához és mutasd meg neki, melyik tetszik.:) Aztán mondd azt, hogy persze nem muszáj még hordani, csak ha ő is akarja.:))) Valószínűleg akarni fogja.:D
2011. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
ha nem akarsz célozgatni úgy hogy feltünő legyen este tegyél be egy jó filmet ami romantikus vígjáték és a vége persze a heppyend az esküvő :) hihi aztán csak levágja mikor majd nagyokat sóhajtózol miközben kimész :D
2011. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak nem igazán értik sem a finom célozgatást, sem a durvább utalásokat, így hiába célozgatnál, valószínűleg nem venné a lapot. De ha esetleg mégis, akkor nem éreznéd rosszul magad, hogy "kierőszakoltad" a jegygyűrűt? Ezt nem rossz indulatból mondom, csak én hasonló helyzetben így érezném. Nem szabad siettetni. Ha szeret téged, s esküvőről is volt már szó, akkor szerintem nyugodj meg, és hagyd, hogy magától lépjen.
2011. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno nálunk is téma volt..A szüleim sokat egrecíroztattak a gyürü témával...

Èn is eröltettem...Nem volt sok értelme.

Telt az idö enge,m meg már nem is érdekelt a gyürü.Lényeg jól elvoltunk.Elö állt,hogy vegyük meg a gyürüket. :)

Azóta házasok vagyunk 2 gyermekkel....

2011. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk tegnap volt a nagy nap. 2 napja eldöntöttem hogy veszek gyürűt, tegnap megvettem és este megkértem a kezét :)

spontán jött az egész, szóhoz sem tudott jutni az örömtöl.

Korábban én is kaptam rá célzásokat, de nem nagyon érdekelt.

Nem számított rá ezért nagyot szólt! Ezzel csak azt üzenném, ne eröltesd, ha majd elérkezettnek látja az időt akk lépni fog, vagy ha bekattan és meglep!

2011. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem érdemes erőltetni, ha szeret megfogja kérni a kezed, előbb vagy utóbb. Egy pasinál csak rossz pont, ha még nyaggatja is a lány, így könnyen elmehet tőle a kedve, vagy csak azért kéri meg a lány kezét, hogy hallgasson már.

Eléggé fura azért, hogy még megkérdi tőled, hogy mikor kérje meg a kezed, nem túl kreatív....

Mi 1,5 éve voltunk együtt mikor megkérte a párom a kezem, ez volt 3 hónapja.

Persze beszélgettünk már róla, hogy szeretnénk a dolgokat stb... de így is váratlanul ért és ez volt a szép benne. Főleg, hogy nem ünnephez kötötte, főleg nem egy Amerikai hóbortnak ami enyhén szólva itt is elterjedt.

2011. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!