Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a kezét?

Figyelt kérdés
Én 30/F és a párom is. És az lenne a kérdésem, hogy kinek hogy kérték meg a kezét. Lányok válaszát várom. Olyan ami extrémebb. Köszönöm előre is.
2011. ápr. 9. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én egy kettesben töltött nyaraláson tudnám elképzelni a lánykérést, mondjuk pont a naplementében, vagy egy romantikus kis étteremben. Még az országból se kell kimenni, bárhol lehet meghitt helyet találni egy ilyen csodálatos dologra. Egyébként tudnál írni a párodról? Hátha akkor még másoknak is eszébe jutnak jó ötletek.
2011. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
19.20-as bocsi véletlenül a félig hasznos választ nyomtam meg. És 8.00-ás, mindkettőtöknek igaza van, csak az a gond hogy ezek a dolgok nagyon sablonosak a legtöbb filmbe így csinálják. Kivéve a mosogatós helyzet az aranyos lehetett:))
2011. ápr. 11. 08:47
 13/18 anonim ***** válasza:

Sablonosak, mégis minden nő ilyesmiről álmodik. :) Ha belegondolsz, az esküvők 99%-a is sablonos: fehér ruha, szép díszítés, ugyanazok a zenék, dekoráció, stíluselemek mindenhol. A nőknek ez valamiért így fontos, van egy kép az álomesküvőről és a romantika fogalmáról a "nagy női közös tudatalattiban", és minden nő lelke mélyén ezekre vágyik. Igen, pont, mint a filmekben. :) Persze mindenbe lehet egy kis színt, egyéniséget vinni! Nagyon értékelik a nők, ha emlékszel valami kis apróságra, ami egy férfi részéről hatalmas figyelmesség! Például egyszer elszólta magát, hogy mi a kedvenc virága, és veszel belőle annyi szálat, ahány éve együtt vagytok, vagy valami hasonlóra gondolok. De a lánykérés olyan egy lány életében, amit utána szeret újra és újra felidézni, pont ezért ajánl mindenki sablonos, ám nyugodt, csöndes megoldásokat, hogy semmi ne billenthessen ki titeket a meghitt hangulatból! :)


Remélem, tudtam segíteni


Mosogatós lány :)

2011. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ha mindenképpen extra dolgot szeretnél, az nem baj, mert az ara soha nem fogja elfelejteni, de a romantikát semmiképpen ne zárd ki a lánykérésből. Én például hallottam olyat, hogy mindenféle statisztákat is bevonnak már egy-egy lánykéréskor. Szerintem [link] <--- ezen az oldalon nézelődj és tuti találsz vmi jó ötletet ;)


19/N

2011. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, lehet hogy sablonos ahogy a filmekben csinálják, de én például örülnék, ha hasonló módon kérnék meg a kezem. Mikor a barátnőm mesélte,hogy Törökországban egy nyaraláson a naplementében kérték meg a kezét, szinte elolvadtam. Lehet, hogy sablonos de egy életre szóló élményt okozott.
2011. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sztem nem a sablonos utat kéne választanod, tény h a naplemente stb nagyon romantikus, nem is szabad kizárni...

de az a mosogatós eset nagyobb élményt nyújt, mivel nem mondhatja el minden feleség h mosogatás közbe a barátja mögé lopódzott, átkarolta és halkan belesuttogta a fülébe h szereti, s kezét felemeli és egy nyitott doboz, jegygyűrű, maga felé foditja, megkéri és egcs lágy csók....



de van egy kicsit macerásabb ötletem is..


beszélsz néhány ismerősöddel, akik szívesen rád szánnának pár órát (ahány éve együtt vagytok annyi ismerős elég), mindegyik ismerősöd egy adott helyen várna rád (és persze kedvesedre) és mindegyiknél egy szál virág lenne amit észrevétlenül odacsempész a kezedbe amit rögtön oda adsz párodnak és a végén jöhetne a gyűrű :)) vagy vmi hasonló sztem romantikus is, kivitelezhető is:)


lényeg h sok sikert;)

2011. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolsó köszi. Elég aranyos:)
2011. ápr. 21. 14:43
 18/18 anonim válasza:
miután megkérted mesélj:) kíváncsi vagyok h csináltad, mi volt a reakció:))
2011. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!