Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Január végén szeretném eljegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Január végén szeretném eljegyezni a barátnőmet aznap amikor megismertük egymást, már megvan a gyűrű is, de szerintetek, hogyan kérjem meg a kezét? Tippeket, ötleteket várok:-)

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 22:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
vacsora egy panzióba vagy ősöknél...legyen tömeg, ha nincs is akk legalább a rokonok legyenek ott és egyszercsak letérdelsz elé kaja közben és megkéred.. hidd el! amikor visszaemlékeztek nem semmi lessz!
2011. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire vagytok romantikusak. Ha azok vagytok vedd meg Neki a gyűrűt és térdelj le elé, és kérd meg a kezét. Egy saját magad készítette gyertyafénys vacsorán ez nagyon szép tud lenni.

Ha lovagias szeretnél lenni kérd meg Apukájától vagy Anyukájától a kezét előtte. Kérdezd meg, h elveheted-e feleségül.

Ha nem vagytok azok akkor egyszerűen vesd fel a témát, mi lenne ha összeházasodnátok?!

2011. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, nekem amit első írt például nem tetszene :/ Nekem a férjem a család jelenlétében kérte meg a kezem illetve nem is ő hanem a faterja kérdezte meg (régimódi ember nagyon) és nagyon nem tetszett, úgy érzem elvették tőlem egy gyönyörű és romantikus, kettesben történő lánykérés örömét. Nem tudtam meghatódni mert páromon kívül 6 szempár figyelte a reakcióm, így nem lehet túl bensőséges egy ilyen fontos dolog sajnos..


A vacsora közbenit elcsépeltnek találom. Inkább akkor már egy szép téli séta valahol hegyekben, és közben :) Vagy ami szép nagyon: a vár vagy bármilyen kivilágított ahonnan rálátni a Dunára, gyönyörű lehet egy ilyen lánykérés :)

2011. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha engem a férjem anno a szüleimtől kért volna meg, nem lettem volna tőle elragadtatva...

Szerintem inkább valami romantikus módon kérd meg! Pl ott, ahol megismertétek egymást. (Már, ha az megvalósítható) Vagy egy étteremben, vagy otthon, gyertyafény, esetleg saját készítésű vacsora...

2011. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
23.04. vagyok, nekem az sem tetszett volna ha ő kér meg aputól mert valahogy furán éreztem volna magam...mondjuk így még rosszabb volt hogy a párom nem is tett fel semmilyen kérdést, csak állt ott mint a bálám szamara és az apja beszélt. Gáz volt, mai napig sajnálom.
2011. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
sztem az úgy lenne romantikus ha kettesben lennétek, aztán a nagy bejelentés persze családi, baráti körben :)
2011. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát Te ismered. :D

Nincs vmi megbizható barátnője,tesója stb. akivel már beszélgetett ilyenről hogy szeretné.

De hát már csak Te is tudod milyen,mármint romantikus -e stb.

Személy szerint én arról álmodozom,hogy romantikusan kérik meg a kezem valami szép helyen,pl. kirándulás közbe.

Semmiféleképpen nem egy csomó ember elött.

2011. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy kirándulás volt, a hegy tetején, sziklák közt, a kilátás a kanyargó Duna, hegyek, erdők... letérdelt elém, és úgy kérte meg a kezem. Vicces, hogy egszer hátranéztem, mert zajt hallottam, és láttam, ahogy egy családapa épp visszavonulót fújt a családjának, akik felénk indultak volna, mert nem akarták megzavarni a pillanatot.

Megmondtuk a családnak, erre ők mondták, hogy kéne egy családi is, ezért két hét múlva megvolt a térdelős, videóra vevős, egész családos, ebédes szabadtéri eljegyzés is, úgyhogy nekünk 2 volt ;)

2011. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnődnek jó alvókája van éjjel az ujjára húzhatnád óvatosan és reggel a gyűrűvel ébredne.

Vagy gyertyákat gyújtasz, virágok, rózsaszírmok a földön meg minden, egy romantikus vers cetlikre bontva,az ajtótól sorban, az utolsó cetli a gyűrűsdoboz tetején a nagy kérdéssel.

Ez a kettő nagyon bejött 2 barátnőmnél. Szerintem a térdrerogyás, meg a naplemente a vízparton szép de elcsépelt.

2011. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a kedven híres lánykérés amit láttam, ahol a srác megszervezte, hogy egy étteremben legyen a lány, melóügyben, amikor begyalogolt, csettintett és mindenki megfagyott. Ő megkérte a lány kezét, és a többiek csak akkor mozdultak meg és tapsoltak, amikor újra csettintett. Mondjuk ez a lány kedvenc filmjéből volt. Neki esetleg nincs ilyen? Amúgy mondjuk egy romantikus vacsora után gyertyafényben otthon is szép lenne. És nem tudom, hogy most minden nő beszél-e belőlem, vagy csak én vagyok így vele és akkor hagyd figyelmen kívül, de ne rejtsd se kajába, se pezsgőbe a gyűrűt. Sztem elcsépelt, na meg nehogy ráharapjon, ha nem veszi észre.
2011. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!