Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri meg a kezét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezét? Nem értem.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, lassan 7 éve lesznek együtt a párjával. Mindkettejükkel jóban vagyok. A barátnőm már egy jó ideje álmodozik arról, hogy megkéri a kezét a srác. (pl. 5ödik évfordulon, hatodikon, karácsony...)

Most is együtt élnek, semmi gond nincs köztük, tervezik a másik lakás vételt... Meg mindent ami a jövőt illeti. (pl. mikor legyen gyerek)

A srác tudja, hogy a barátnője szeretné (velem beszélt erről) Meg meg is fogja kérni a kezét, de nem tudja, hogy mikor, szerinte ráér. Miért húzza az időt?

Kérdem én, ha úgy szerelmesek mindketten, és tervezik a jövőt együtt, akkor miért nem? Mert azon már túl vannak bőven, hogy még gondolkodjanak egymáson, hogy tényleg ő-e az igazi.


2009. márc. 26. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fél a kötötségtől, mármint hogy ha eljegyzi, akkor utánna lagzi és aztán ha valami probléma lesz akkor elválás, lehet tart ettől a gondolattól!Sokan vannak úgy, hogy nekik nem számít a papír!nekem is van olyan 2ismerősöm, akik már 6éve vannak együtt és ők a diplomaosztó után szeretnék, viszont a másik ismerősöméknél a lány nagyon szeretné, de a párját nem izgatja, neki nem kell papír, még esküvő, lehet baba sem, pedig a lány szeretné!Majd idővel megkéri reméljük!
2009. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Lehet nincsen pénze, a barátom már rég eljegyzett volna, meg gyereket is csinált ovlna nekem, ha lenne legalább egyikőnknek pénze, vagy a szüleink anyagilag tudnának támogatni, de egyenlőre a semmi pénzemből is nekem kell a szüleimet támogatnom, és örülünk ha lesz munkánk meg nincs adósságunk.
2009. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pénz gondjuk nincsen. Még a mostani helyzetben sem.
2009. ápr. 2. 17:00
 14/15 anonim válasza:
A kötöttség riasztó tényező lehet egy férfi számára. De ha szeretik egymást meg jól megvannak, akkor nem hinném, hogy olyan fontos lenne az a papír. Ha meg ezen múlik, akkor úgyis mindegy.
2009. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló: miért a kötöttség nem lehet riasztó egy nőnek? Miért a férfinak?
2009. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!