Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jegyeznéd el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jegyeznéd el azt a lányt, aki nem annyira érzelgős, romantikus?

Figyelt kérdés
Lány: nem egy romantikamániás hősszerelmes, csak szimplán boldog, inkább a "vadabb" dolgok fekszenek neki. Az eljegyzésre általában nagyon romantikus és/vagy nyálas alternatívákat olvasok...a fentebb említett lánytípust milyen "eseménnyel" lehetne belevinni egy ilyen helyzetbe, ami nem nagyon romantikás? :)
2011. jún. 29. 13:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

:) Gyere hozzám, jólvan? Na igyunk egy sört.


Jó csak poénkodok. Nem tudom. Te ismered, csak tudod, hogy mi az, amire vágyik.. Nemde? Egyébként, egy asztalnál ülve is előveheted a gyűrűt és megkérdezheted tőle, hogy hozzád megy e... Nem minden leánykérés nyálas!

2011. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
81%
Vidd el egy olyan programra amit szeret, ahol jól érzi magát és ott kérd meg a kezét.
2011. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy ebéd közbe menj ki valamiért és mikor vissza mész ess térdre és mondd neki "hozzám jössz?"


:-D

2011. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés mennyire vagány.Mert egy vagány dolgot is lehet romantikussá tenni.Pl.

-egy extrémsport közepette.

-Vagy ha poénosat szeretnél akkor írd rá reggel még előtte a Wc papírra h. "Hozzám jössz e feleségül".Szerintem ez inkább muris mint romantikus.

-Vagy írd a hűtőre,

-vagy hívd fel a melóhelyén és ha lehet hangosítsa ki a telóján és ott a többiek elött kérd meg a kezét.

2011. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek be egy presszóba, étterembe, és kérdezd meg tőle, hogy elmegy-e veled karikagyűrűt venni? És ha igen, akkor az mikor legyen? Majd válaszol valamit.
2011. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ha nem nyálasat akarsz, sztem is inkább legyen kalandos, mint egyszerű. az extrémsportos ötlet király, vagy ha ennél kevésbé költségeset akarsz, rakj a postaládájába egy névtelen levelet, amire újságokból vágott betűkkel rakod ki a kérdést- mint a bűnözők fenyegetései

esetleg lehet bagatellszerű, például barkóbában ezt adod fel neki, és "mellesleg" hozzámjösz feleségül

Legyél kreatív és sok boldogságot kívánok nektek:)

2011. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Elrejtheted a gyűrűt valamibe, ahol tuti megtalálja. :)
2011. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy koncertre és mikor italért mentek, vagy mikor vége a koncertnek kapd elő a gyűrűt és kérd meg a kezét.
2011. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el tandem ugrani,még a repülőben kérd meg a kezét,aztán mire leértek a földre,már jegyesek lesztek.
2011. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Én hasonló vagyok, mint a barátnőd. Megőrülnék, ha valaki étteremben kérné meg a kezem v térdre borulna. A túrázós dolog jó. Pl vmi olyan helyen, ahol már voltatok és tudod, h tetszett neki. Ha van pénzetek, akkor hétvégi kiruccanás és egy kiadós szex után előhúzod a csomagból a gyűrűt, h ezt neki hoztad.

Olyan levelezős meg wc-papíros dolgot nem szeretnék, mert lealacsonyító. Szeretem, ha a párom a szemembe néz, mikor fontosat akar mondani.

2011. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!