Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja a férjem nem...

Azt mondja a férjem nem vagyok romantikus, kinél mit jelent, h romantikus?

Figyelt kérdés
Mit tesz aki romantikus? Ötleteket várok
2011. okt. 11. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A romantikus jelző számomra az érzelmes embert jelenti.

Azt, aki nagyon tud szeretni, nagyon tud rajongani a másikért.

A szerelmes típus számomra a romantikus ember.

Érzelmi dolog, és nem a viselkedés mutatja meg azt, hogy ki romantikus, és ki nem.

Attól, mert valaki virágot hoz, vagy gyertyafényes vacsorára visz még nem romantikus, ha különben egy rideg ember, távolságtartó, aki a hétköznapokon meg sem simogat.

Az ilyen férfi, vagy nő felszórhatja rózsaszirmokkal a szobát, akkor sem lesz romantikus, mert nem olyan a természete.

2011. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a romantika egyenlő a nyálassággal....

Én nem vagyok romantikus a hideg kiráz a gyertyafényes vacsiktól, meg a szerelmes sms-ktől, ömlengő daloktól,szívecskéktől...de szeretni azt tudok, nagyon is....

2011. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

"hideg kiráz a gyertyafényes vacsiktól, meg a szerelmes sms-ktől, ömlengő daloktól,szívecskéktől"


Én romantikus embernek tarom magam, de engem is kiráz a hideg ezektől.

Olyan mesterkélt dolognak tűnnek, nem ettől romantikus valaki, maximum csak nyálas.

Egy ismerős lányt vár a vasútállomáson a barátja, és a srácnak rózsa volt a szájában.

Olyan kínos volt még nézni is.

De nem csak nekem, a barátnőnek is.


Ez nekem már a "nyálas" kategória, azt is utálom, ha valaki úgy emlegeti a társát, hogy a "kicsim, meg a bébim, szívecske" meg hasonlók.


Az a lényeg, hogy a lelkedben tudsz-e nagyon szeretni, úgy, hogy eget földet megmozgatnál azért, akit szeretsz.

Ha igen, akkor romantikus, szerető szívű ember vagy.


Ha nem, mert azt nézed, hogy megéri-e, odaadd-e magad igazán a másiknak, akkor nem vagy romantikus, akkor sem, ha rózsaszirmokon gázolsz a lakásodban, és piros szív lóg minden lámpádról.

2011. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem a romantikus alkat ott kezdődik h szeret.

ha szeret onnan indul a mások által "nyálas"nak nevezett dolog a vacsik a séták, a mozi, a kettesben lévő este filmnézése, v akármi. akár egy szál rozsa v ki mit szeret, egy virág akár a hét közepén is meglepetésnek. v épp én szeretem a csokit, nekem az is jol esik ha kapok vmi kis különleges finom csokit:)

de ez egyén függő!

egyik ismim pasija közölte h nem kell neki addig a csaj amig nem most fogat, v fésülködik szexisen.... neki ez jön be... én pl azt sem tudom h h kell "szexisnek" lenni olyankorXD

de nekem akár egy szép szó, becézgetés, simogatás masszirozás is nagyon sokat jelent, és ezek miatt romantikus lesz az a pillanat:)))

2011. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj akkor romantikus vagyok......
2011. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A romantikus nem egyenlő azzal, hogy valaki szeret másvalakit. A párom nekem is gyakran mondja, hogy hiányzik belőlem a romantika, pedig meg szoktam ölelgetni.


Ellenben ő ízig vérig romantikus. Nem a nyálas gyertyafényes vacsorára kell gondolni. Születésnapomra saját kezűleg festett nekem ékszeres dobozt, mert valami általa készítettet szeretett volna ajándékozni, mikor hazajövök behozza az ennivalót, meglep 1-1 édességgel, amit nekem csinált vagy vett, néha, ha olyan hangulata támad egy kicsit elkezd nyálasabban beszélni.

2011. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor nem jól írtam le.

Nekem az a romantikus ember, aki tud szerelmes lenni, és nagyon tud szeretni.

Nem csak úgy, hogy "jó, van egy társam", vagy "jól megvagyunk Marikával", meg "Elvagyunk az ASSZONNYAL" (ez szörnyű szó nekem, ez az Asszony) hanem nagyon-nagyon szereti a társát.

Szerelemmel szereti.

Vagy, ha úgy tetszik, akkor rajong érte, mert csodálatosnak látja.

Ha így van, akkor az illető romantikus.

Ha nem, akkor nem.

És ez független attól, hogy küld-e szerelmes SMS-t, vagy nem.

2011. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Harmónia kell.Akkor is, ha nem vagy romantikus-alkat, akkor is, ha az vagy! Ez a lényeg.


Én olykor romantikus vagyok,de ugyanennyiszer nem vagyok az.Kell a változatosság:)

2011. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed csak arra vágyik hogy értékeled vagy vedd észre az apró gesztusait ha vannak és ne csak elkönyveld hogy ez is volt klassz volt és hogy viszonozd néha bár biztos nem azért csinálja.
2011. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!