Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfinak gyűrűt ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak gyűrűt ajándékba?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt,és arra gondoltam,hogy veszek neki egy gyűrűt.

Ezüst gyűrűt szeretnék, de férfinak ez nem lenne kellemetlen?

Nincs "eljegyzési" feelingje?

Még szóba sincs az eljegyzés,csak egy kis meglepi lenne!:)

21éves!


2011. júl. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz ötlet!


30/F

2011. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy szép karórát vegyél neki. De csak akkor,ha már te is kaptál tőle valamilyen ékszert.
2011. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért rossz ötlet?

Kaptam tőle karkötőt,nyakláncot,medált,bokaláncot!:)

2011. júl. 20. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csak órát ne vegyél.Valahol azt hallottam,hogy órát szerelmesednek nem adhatod,mert az az együtt töltött időtöket fogja számolni.Az exemtöl szülinapomra(2 éves kapcs) órát kaptam,2 hónap után szakitottunk.Bocsi,hogy ezt leirtam,de lehet igazam van.Amugy inkább vegyél ezüst karkötőt vagy nyakláncot.Az is szép ajándék.
2011. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van karkötője, és nyaklánca is!:(:D

Akkor feladom.. olyas valamit akartam,amit hordhat, és látja mindenki..

2011. júl. 20. 21:43
 6/8 anonim válasza:
Én a 20 éves barátomnak ezüst gyűrűt vettem, nagyon örült neki, le se veszi csak mikor tisztitja.
2011. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 21:41!

Ne érts félre, nem kötekedni szeretnék, csak én úgy hallottam, hogy ha a szerelmednek órát adsz ajándékba hűséget jelent. Én a férjemnek az első évfordulónkra vettem egy szép férfias karórát (nagyon örült, s nagyon tetszett) s azóta is együtt vagyunk, s már lassan 7 éve.

sajnálom hogy neked így alakult!

2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha van nyaklánca vegyél rá neki medált, rengeteg pasis medált lehet kapni, de esetleg a saját neved kezdőbetűjét is megveheted,de ha esetleg dohányzik, valami szép fémdobozt a ciginek, vagy pénz- vagy nyakkendőtűt, vagy kutakodj még egy kicsit :)
2011. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!