Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfinak parfüm ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak parfüm ajándékba karácsonyra nem túl megszokott, lejárt már?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de ha veszel csak eredetit vegyél!
2009. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bár lány vagyok,de parfümöt utálom ha vesznek...vett már barát,anyám,párom is...mind ott áll,mert elajándékozni nem illik,használni meg nem tudom,mert olyan édes,hogy hányinger kerülget...

képtelenek azt megvenni,amit használok,pedig az se olcsobb amit vettek,sőt...


ugyhogy ha parfüm,akkor csak azt amit tudod hogy használ...

2009. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem se valami jó ötlet a parfüm, sosem tudhatod mi az ami igazán teccik a párodnak, mondjuk én vennék neki, mert az anyukája megmondta h melyiket szereti a fiacskája:D
2009. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyszerűen nincs már más ötletem...Karácsonykor leszünk 2 hónaposak, annyira nem ismerem még. PC játékok közül mind megvan neki amit szeret, olvasni nem szeret, ékszereket nem tűri meg magán...DVD-k közül pedig mindet meg meg tudja szerezni amit akar. Nincs ötletem.

2009. dec. 6. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy képkeretet,amibe a közös fotótokat teszed,esetleg olyan párnát,amin azt írja hogy Szeretlek...hirtelen ezek jutottak eszembe.De tényleg pasiknak iszonyú nehéz vásárolni.
2009. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem egyáltalán nem gáz..biztos örülne neki :)
2009. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!