Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt hiszem nagy baklövést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem nagy baklövést követtem el! Lehet ezt jóvá tenni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal, ő 24 éves, én 22. (én lány:)) Pár napja beszélgettünk arról, hogy még a nyáron el kellene menni egy szép helyre. Nekem rögtön a gyűrű jutott eszembe, hisz párszor már tett feltűnő célzásokat az eljegyzésre. Mikor ezt elmondtam neki, hogy milyen aranyos, hogy egy szép helyen akarja megkérni a kezem, elkezdtett nevetni... hogy pontosan tudom, mi a véleménye erről, hogy még korai és semmi alap nincs. Mondta még, hogy egy férfi nem akar hallani az eljegyzésről és a gyűrűről... Hát nem tudom. Ezzel szerintem teljesen el van ásva a téma sok időre. Az esett rosszul, ahogy reagált...
2011. júl. 28. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Te mégis hol követtél el jóvátehetetlen baklövést?

A kérdésedből egyből arra következtettem, hogy valakit elütöttél az utcán, vagy legalábbis megcsaltad a férjed...

2011. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte volt és igaza van. Bocsi, te voltál kicsit butuska hogy egyből a gyűrűre asszociáltál, de még ezzel sincsen semmi baj, félreértetted, tisztáztátok. Most mégis neked áll feljebb, neked esik rosszul. De mi?
2011. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked a szép helyről rögtön a gyűrű jutott eszedbe? Nem semmi!!!

Egy ideig kerüld az ilyen célzásokat, és várj türelmesen... Még sok időtök van!!!

Amúgy meg: legalább már tudja, hogy Te mit gondolsz. :D

2011. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Nahát, te se tudsz nyugiban ülni a fenekeden...unatkozol?? Mi lett volna, ha azt mondja, igen, meg akarja kérni a kezedet? Lelőtted volna a meglepit...Egy év után meg...hát bocsi, de igaza van a pasidnak.
2011. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja, ha legközelebb cukinak talál egy babát, azért ne hagyd abba a fog.gátló szedését:-D
2011. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
te nagyon naiv lány vagy:))) ilyet mondani egy pasinak. attól hogy te már eljegyzést akarsz attól ő még nem biztos, nem kell a gondolataidat minden cselekedetére kivetíteni. a férfiak nem szeretik ha "kelepcébe" akarják őket csalni. ne emlegesd ezt a témát ha meg akarja kérni a kezed úgyis meg fogja.
2011. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ha a párom szép helyre akarna elvinni akkor azt jutna eszembe,hogy "De jóó..végre kettesben pihenünk egy szép helyen" de gyűrű?????Minek?? attól jobb lesz??

Legközelebb ha azt mondja neked,hogy "drágám,ma én főzök vacsorát" akkor is a gyűrű fog beugrani? vagy ha a hóna alá csapja az újságot,és megy az 1nm-es helyiségbe akkor arra gondolsz hogy éppen neked nézegeti a gyűrűt????

2011. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nekem csak magammal van gondom, hogy így eltoltam a témát... ezek után biztos azt gondolja rólam, hogy egy házasságmániás nő vagyok
2011. júl. 28. 16:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd elfelejti, te meg tanultál az esetből. Félreértések mindig történhetnek, nem kell rajta filózni, szerintem ő már el is felejtette.
2011. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ugya...ne parázz.1 hét után már semmire nem fog emlékezni.mert nem fog vele foglalkozni..ennyi..Ha nem teszel állandóan célzást akkor eszébe sem fog jutni,hogy elszóltad magad..
2011. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!