Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mutatnátok légyszi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok légyszi olyan oldalakat, ahol nem olyan drágák az eljegyzési gyűrűk? Max 20 ezerig? Arany színű kéne kis kővel

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

szia, nekem ilyen gyűrűm van, mint az 1. szerintem nagyon jó ár érte, gyönyörű szép, boltban drágább:)

Remélem, tudtam segíteni:)

2011. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gyűrű! Én is szétnézek itt, van miből válogatni:) Köszi az oldalt!
2011. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
első vagyok:) szívesen:)
2011. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
megint 1. most néztem vissza, nem az első, hanem a 2. gyűrű az enyém :D jól benéztem...
2011. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát az se rossz :))) Nagyon szép az is...én is kinéztem már egyet ....
2011. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok utolsótól kérdem? te ki vagy? :D mármint melyik 82%-os? vagy ti ketten egy vagy??? Természetesen tudok érthetően is beszélni:) és köszönöm szépen, nekem is tetszik, imádom, csak azért kérdeztem, mert egyikük írta, hogy nézelődik:) te a fiú lennél? melyiket nézted ki?
2011. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok-lány vagyok-és azért írtam hogy kinéztem már mert ugye kell az inspiráció a kedves páromnak, melyik is tetszik nekem :DDD

Arany Gyűrű (R6360) 14 Kt...ezt néztem ki :)

2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok:) szép gyűrű nagyon:) jó választás :D én is sugalltam, annyit kértem, hogy vékony legyen, és ne legyen túl feltűnő:) pont jó választás volt :D
2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Látod látod, kell azért a segítség a mi kis drágáinknak :D
2011. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!