Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehetne megőrizni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megőrizni az eljegyzési gyűrű "szépségét"?

Figyelt kérdés
Hétvégén kérte meg a kezemet a párom. Kaptam egy gyönyörű fehérarany eljegyzési gyűrűt, amit csak fürdésnél, és olyan tevékenységeknél veszek le, ami esetleg karcolhatja. A problémám, hogy egy hét sem telt el, máris megjelentek rajta kisebb hajszálkarcok, pedig nagyon vigyázok rá :( Ilyenkor mit lehet csinálni? Hogyan lehetne rá jobban vigyázni? Esetleg van valami trükk, hogy sokáig szép maradjon? A kisebb karcokat el lehet valahogy tüntetni? Minden választ köszönök!
2011. szept. 21. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Tedd be a vitrinbe, tuti nem fog sérülni. Vagy viseld mindig és büszkén, de akkor kopik a szépsége, ahogy a tied is az évek múltával (bocs, de így van).
2011. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem várom el, hogy örökre karctalan maradjon :) Csak kicsit ijesztő, hogy ennyire kevés idő után elkezdett "elkopni". Olyan vagyok, aki szeret vigyázni a dolgaira.
2011. szept. 21. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd kapsz másik gyűrűt. Az eljegyzési gyűrű karikagyűrű,mindkettőtöknek. Ez csupán egy ékszer,ami nem jelzi,hogy menyasszony lennél. Magyarországon legalábbis nem.
2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre sokkoló, hogy olyan hamar meglátszanak rajta a mindennapok, de gondolj arra, hogy minden egyes kis karcolás hozzátartozik a történetéhez :) (veled éli a mindennapokat..vagy ilyesmi)Patinás lesz, de jó értelemben.

Egyébként egy ékszerész ki tudja polírozni (nekünk az eljegyzéskor került fel a karikagyűrű és esküvő előtt políroztattuk)

2011. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás:


"Ha az idő nyomtalanul múlt el fölötted, akkor nagyjából értelmetlenül is."

2011. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mondom, hogy használati fénye van egy idő után az ékszereknek. A fehér arany egy kicsit beszürkül, kicsit mattabb lesz. A karcokat csak smirglivel és polír koronggal lehet eltüntetni, de minden polírozásnál csökkenhet egy picit a súlya. Lehet ródiumoztatni a felületét, ha eddig nem volt, de az sem teljesen jó megoldás. Házilag néha mikrószálas tisztítókendőt lehet használni, az egy kicsit mindig feldobja.
2011. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó, de jó neked! Ez nagyon izgi lehet. Sok boldogságot! A gyűrűről fogalmam sincs, ne haragudj.
2011. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz tenni a karcok ellen az én gyűrűm is karcos, de én már megszoktam :)
2011. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
ugy őrizd meg a házassági gyürütöket.. h basz*ok.. halálotokig.. a sexuálás össze tart.xD
2011. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!