Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha nagy nyilvánosság előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy nyilvánosság előtt kéri meg a barátom a kezem, akkor is illik tartani eljegyzési ebédet/vacsorát?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy mikor kéri meg a barátom a kezem, de nem vagyok bztos benne, mert ő meglepetésnek szánja, csak az egyik beavatott fél mondatából következtetek az időpontra, így nem is tevezhetek az napra eljegyzési ebédet/vacsorát, mert mi van, ha mégsem. Viszont nem tudom, hogy illene-e ilyen estben is tartani valami ilyesmit, hiszen azzal válna hivatalosság az eljegyzés, nem? Az furán jönne ki, ha utána hétvégén lenne megtartva a hivatalos eljegyzés? Illetve hogyan készítsem fel rá édesapámat? Eléggé vaskalapos egy ember, és félek tőle, hogy rossz néven fogja venni, ha nem hagyományos eljegyzés lesz, de én nem akarok beleszólni abba, hogy a barátom ezt hogyan szeretné. Sőt én nagyon is örülnék, ha úgy történne a dolog, ahogy sejtem, hogy történni fog. Én arra gondoltam, hogy megmondom a barátomnak, hogy beszélje meg édesapámmal, hogy mikorra tervezi, illetve "kérjen engedélyt" tőle, mert nem akarom, hogy édesapám megsértődjön ránk, hogy ő nem volt beavatva ebbe az egészbe, amikor az ő kicsi lányáról van szó.
2011. aug. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

az,hogy a barátod miként és hol kéri meg a kezed nincs összefüggésben az eljegyzési ebéddel.


Az én férjem februárban kérte meg a kezem az eljegyzés pedig júliusban volt, ezen o volt ott a család.

2011. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenki egyen a saját lakásán és nem lesz baj.
2011. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az eljegyzésen múlik a további boldogságotok. Mi elmentünk nyaralni, ott történt a lánykérés. Hazamentünk, elmondtuk mindkét családnak, h összeházasodunk, puszi-puszi, kész. Fölösleges eljegyzési ebédre/vacsira/bulira költeni, épp elég lesz az esküvő, hidd el! Nem hiszem, h ezen bárki is megsértődne. Ez a Ti dolgotok, a Ti közös életetek kezdete, a Ti első közös fontos döntésetek! Nem szólhat bele senki, h h bonyolítjátok a dolgokat, főleg az ilyeneket, ami csak formalitás. Az eljegyzési evés-ivás is fölösleges amerikai szokás, mint a Valentin-nap, Halloween és társaik...


Magyarul: szerintem ne aggódj! Hidd el, tökéletes lesz minden, ha szeretitek egymást! :)


Azért ha megtörtén a lánykérés, kérek beszámolót! :P :)

2011. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Jaj, nehogy megemlíts bármit is a barátodnak! El akarnád rontani ezt a gyönyörű meglepetést? Majd elkéri a kezedet hivatalosan az eljegyzési ebéden (csak nem fog nemet mondani apukád...). Nagyon sok boldogságot előre is!
2011. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!