Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Páromtól kaptam egy ezüst-gyűr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kaptam egy ezüst-gyűrűt, pont olyat amilyen neki is van. Ez már eljegyzésnek számít?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt, megtetszett a gyűrűje és vett nekem egy ugyan olyat csak kisebbet. A mutató ujjunkon hordjuk mindketten (balkézen)
2009. ápr. 19. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
az eljegyzés egy "ceremónia" igaz lehet négyszemközti is, vagy családi alkalommá bővített lánykérés-eljegyzés, de egy gyűrű azért mert olyan mint az övé, még nem az. vagy mondta is, hoyg viseld a gyűrűt úgy mint szerelmem jelét , vagy hasonló??
2009. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy számít!
2009. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2 hete vagytok együtt és már gyűrűt vett neked? Az én barátom 3 éve vagyunk együtt de még sose vett nekem ékszert
2009. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor számít eljegyzésnek, ha megkérte a kezedet! Mondott olyat, hogy szeretne feleségül venni? mert ha nem, akkor ez a gyűrű egy ajándék.
2009. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt jelenti, hogy figyelt rád, és észrevette, hogy tetszik neked a gyűrűje. És vonzalma jeléül (mert 2 hét után szerelemről még talán korai beszélni) megajándékozott egy hasonlóval.


Az eljegyzés -menyasszonyság- ennél komolyabb elkötelezettség. Ígéret arra, hogy feleségül szeretne venni. Megkérte a kezed?

2009. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, a gyűrűt viselem, mert tetszik, illik a kezemre (nincs más gyűrű az ujjaimon csak ez)

Amikor a gyűrűt odaadta, nem kérdezte meg hogy: "hozzám jönnél feleségül?" de már mondta máskor, hogy olyan természetem van, hogy velem el tudná képzelni az egész életét.

2009. ápr. 19. 15:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2 het utan igazan nem kellene mar eljegyzesen gondolkodni!!!!!!!!!! HAny evesek vagytok?
2009. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Félreértetted a kérdést!

Amúgy 19 vagyok :)

2009. ápr. 19. 16:12
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, ezért fel is pontoztam mindenkit ;)


2 teljes hete együtt vagytok? Nem mondod komolyan? :D 2 hét után szerintem korai lenne az eljegyzés, talán 2 év után...


Ez nem számít eljegyzésnek, amikor azt mondta csak viccelt. De örülj neki, hogy most beléd van zúgva ilyenkor minden hülyeségre kaphatók a pasik - sajnos.


De tényleg mennyi idősek vagytok?

Különben ilyeneket tőle kellene megkérdezned, bár jelen esetben ezt nem javaslom, mert csak elijesztenéd vele a barátodat.


Ez nem számít eljegyzésnek, én is vettem már gyűrűt pár embernek meg mindenfélét. Az eljegyzés (házasság) komolyabb dolog nem "dobálóznék" vele ilyen könnyen.

2009. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nem számít annak. Ez egy szép gesztus, ajándék feléd.Az eljegyzés komoly lépés egy férfi életében és tényleg felteszik mellé azt a kérdést , hogy " hozzámjössz feleségül"? vagy legalábbis megadják a módját. (pl. gyűrűtartóban mutatják meg )

2 hét után bármekkora is a lav, ez nem eljegyzés. De ha komollyá válik, minden megtörténhet :)

2009. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!