Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem ismeri a rózsaszín felhős és lila ködös szerelmet?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nagyon szeretem a párom, de sosem voltam olyan szerelmes, aki nem látja a dolgokat maga körül. Én úgy érzem le tudnám élni az életem a párommal, és nem is hiányzik más az életemből. Annak ellenére, hogy sosem éreztem a mindent elsöprő szerelmet iránta. Inkább a tiszteletet, szeretetet, kötődést. Szerintetek ez baj? Van még ilyen, hozzám hasonló ember, aki fontosabbnak tartja ezeket a dolgokat, mint azt hogy vakon bele megy egy olyan kapcsolatba, ahol nem látja a hibákat és csak később jön rá, hogy elmúlt a nagy szerelem és nem maradt semmi??? Igazából nekem ő az első az életemben és igaz, hogy nincs összehasonlítási alapom. De ismerem őt, a szokásait és értékeit. Tudom, hogy jó ember, és én nem vágyódom más iránt.
2011. aug. 31. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Sosem voltam olyan szerelmes, hogy ne tudjak másról beszélni, vagy hogy az első pillanattól a közös gyerekek szemszínét tervezgessem. Egyszerűen nem vagyok ez a típus:) Viszont nagyon szeretem a párom, de kívülálló számára úgy tűnhet, hogy a magam módján (nincs egy külön albumom facebookon "Szerelmemmel" címmel, ami manapság már gyanakvásra ad okot, ha az ember lánya huszonéves..), egyszerűen elég, ha ő tudja, és ő érzi, nem tartom szükségesnek ezt mások előtt is bizonygatni. Ennek ellenére vele tervezem a következő évtizedeket:)
2011. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez lenne a helyes magatartás. Mi 30 éve élünk együtt,de soha nem volt lila köd a kapcsolatunkban.
2011. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy érzek. Kimondhatatlanul szeretem, de nem akarok begőzölt "szerelmes" (=eszement) lenni. Volt olyan is, de utólag nem hiszem, az szerelem volt, hálás vagyok, hogy vége lett. Nem ez a jele az igazi szerelemnek. Nem ettől függ.

Bízz magatokban.

2011. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én sem voltam még szerelmes,de a szeretet tartósabb mint a szerelem.de sajnálom,hogy nem voltam még..:(
2011. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem összekevered a szerelmet a fellángolással... Sose baj, ha az ember megőrzi a józan eszét. De például én szerelem nélkül nem tudnék valakivel együtt lenni, nem tudnék iránta vágyat érezni, leélni vele az életem, stb. De mindenki máshogy "működik"! Ha te jól érzed így magad, akkor nyugodtan éld le vele az életed, szerintem ezzel nem vagy egyedül.
2011. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én voltam/vagyok. sajnálhatják h kimaradtok ebből az érzésből
2011. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, vannak ilyen emberek, ez sosem baj. De hozzámenni nem ahhoz kell, akivel el tudod képzelni az életed, hanem ahhoz, aki nélkül nem tudod!
2011. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt részem lila ködben,és oltári pofáraesés volt a vége.A férjem iránt úgy érzek,mint te,és tudom,hogy vele akarok megöregedni.Szerintem csak ez számít.
2011. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolatomban volt rózsaszín köd, a mostaniban nem. Mégis ez a mindent elsöprő szerelem. Az előző meg csak rózsaszín köd volt. Nem is volt ilyen intenzív, ilyen valóságos, ilyen mély és ilyen gyönyörű.


A rózsaszín köd nem szerelem! Az egy olyan állapot, amikor a saját illúzióinkat vetítjük a másikra, tökéletesnek képzeljük, nem látjuk a hibáit, nem úgy fogadjuk el, ahogy van, hanem ráhúzunk egy tetszőleges, hibák nélküli, álmainknak megfelelő herceg, vagy hercegnő jelmezt.

A szerelem az, amikor már megismertük, látjuk a hibáit, azokkal együtt szeretjük szeretettel, szerelemmel, szenvedéllyel, elfogadással, tisztelettel, mélyen és elmondhatatlanul.

Ne keverjük a kettőt!


De az is igaz, hogy mindenki mást és mást ért szerelem alatt. Ha valaki a rózsaszín ködöt gondolja annak, akkor valószínűleg titkon mindig erre fog vágyni.

2011. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy a szerelem igaz, hogy nem is maga a rózsaszín köd, de nem is az, ha teljesen ésszel választunk. Tehát ha csak aszerint, hogy: igaz, nem érzek iránta barátságnál többet, de olyan rendes ember.

Ezek a kapcsolatok is jól tudnak működni, de nem mindenkinek valók. Nekem például soha nem ment volna szerelem nélkül.

ma 22:10 voltam

2011. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!