Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy csak a rózsaszín köd vakít el? (lenn a részletek)

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves lány vagyok, és 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Mindenki azt mondja, hogy ilyen korban ez nagyon hosszú idő, DE akármennyire szeretjük egymást úgysem fogunk öröke együtt maradni. Különböző középiskolákba magyünk, és megismerünk új embereket, és csak idő kérdése, hogy mikor fogunk szakítani..

Biztos igaza van mindenkinek abban, hogy elég fiatalok vagyunk hozzá, hogy ez egy életre szóló kapcsolat legyen, de a korunkhoz képest (ő 15, én 14) szerintem elég érettek vagyunk. Nem csak azért vagyunk a másikkal, hogy legyen valaki, hanem mert tényleg szeretjük egymást. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem. Az a fura, hogy a fiúk ilyen korban havonta/hetente váltogatják a barátnőiket (persze ez csak az átlag) de ő nem arra gondol, hogy mikor lehet már más lánnyal, hanem hosszú távra tervez és ezt el is mondja mindenkinek aki rákérdez (nem szégyenli) és én is így vagyok vele. Úgy érzem, hogy megtaláltam azt az embert aki nélkül nem tudnám leélni a életem.

Szerintetek lehetséges, hogy ez egy életre szóló szerelem lesz vagy csak túl naív vagyok, mert elvakít a rózsaszín köd (és ez csak egy kamasz szerelem ami elfog múlni)??? Létezik ilyen, vagy ilyen fiatalon még nem lehet kijelenteni, hogy vele akarom leélni az életem??

Előre is köszönöm! :)


2011. márc. 16. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát ez majd kiderül. szerintem felesleges ilyenen rágódni mert tényleg a kapcsolatotok kárára mehet. élj a mának!! lesz ami lesz :) sokan vannak úgy hogy nem látnak a rózsaszín felhőtől, majd mikor szakítanak rájön h tényleg nem ő volt a legcsodálatosabb.

-----------------

2011. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ugyanebben a szituációban vagyok.:)

Bízom benne, hogy létezik, mert bármi történne Vele/Velünk, beleőrülnék. Jobban szeretem őt, mint bárki mást, és tudom, hogy életünk végéig minimum közeli barátok leszünk. :)

Remélem, Ti is hasonlóképpen lesztek. :)

(lyenkor kívánom, hogy bárcsak megtudnánk,hogy mi lett volna Rómeó és Júlia története :))

2011. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a továbbiakban is meg tudjátok oldani, hogy személyes kontaktot fenntartsátok, lehetséges hogy valami kirajzolódik a ködből :)))
2011. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te most komolyan azon akarsz görcsölni, hogy szakítani fogtok-e egyszer? Élvezd, amíg tart, és ne aggódj azon, hogy mikor lesz vége. 22/N
2011. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Add meg amire vágyik és nem hagy el. Nekem eddig csak hosszú távú kapcsolataim voltak. Tapasztalatból mondhatom, ha olyan a srác mint én akkor amíg nem rontasz el valamit nagyon, addig veled marad. Ne legyél hisztis és ne legyél mániákusan féltékeny, ez a kulcs.
2011. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem görcsölök rajta, csak valahogy elgondolkoztam rajta, hogy lehetséges-e, hogy valóban vele ééljem le az életem..?! Valahogy jólesik belegondolni, hogy örökre vele lehetek.. :)

Köszi a válaszokat! :)

2011. márc. 16. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,még rengeteget fogod hallani:"úgyis szétmentek","majd meglátod". A lényeg úgyis azon van, Ti hogy érzitek magatokat. Mondhat bárki bármit,ha boldogok vagytok,és ez legyen a lényeg.
2011. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerősöm is van a baráti körben, akik tini szerelemből házasságig jutottak :))
2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi a válaszokat! :))
2011. márc. 16. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek a kezdődő paranoid személyiségzavar tünetei.
2011. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!