Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy kicsit nagy lett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit nagy lett az eljegyzési gyűrűm, mi a megoldás? Bevetetni belőle egy számmal, vagy szélesíteni, hozzáadatni még egy kis aranyat, hogy vastagabb legyen?

Figyelt kérdés
Csak egy számmal nagyobb. Van egy ugyan ekkora méretű gyűrűm, ami pont jó rám. Az eljegyzésim meg kicsit vékonyabb. Mi segítene most? ha kisebbre vetetjük, vagy ha kicsit vastagítjuk, h jobban "tapadjon" az ujjamon?
2011. szept. 1. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezzetek meg egy ékszerészt, biztos megmondja mi a megoldás...
2011. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze az lesz, a párom már vissza is vitte az ékszerészhez, csak ha van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalat, az szivesen meghallgatom...
2011. szept. 1. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bevetetni. az enyem is nagyobbra sikerult, mi bevetettunk belole, igy most jo
2011. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát tervezel a közeljövőben, ne vetesd be. Nekem ezt tanácsolták, és áltom mindenki nevét...:) Azóta picit nagyobb az ujjam és pont jó. Nálunk mondjuk hamar jött a kisember.
2011. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háááát, én már terhes vagyok, a 14. hétben járok...

És nem is fog "visszamenni" az ujjad a szülés után?

2011. szept. 1. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben várnék vele. Tavaly én is így voltam (baba+gyűrű). Kicsit nagyobb volt, azaz nem is nagyobb, hanem kénylemesen le tudtam venni, mert nem szeretem, ha úgy kell leerőszakolni a gyűrűt. Később már nem is hordtam, mert nehezen ment rá az újjamra. Most meg a meleg miatt megy nehezebben. (Mikor megvettük, egyszer kézmosás után le is röpült a kezemről.) Várj szerintem.
2011. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 30. héten lett "nagy" az ujjam. Azóta sokat ment vissza, d egy kicsit nagyobb maradt, szóval a gyűrű pont jó így!
2011. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. szept. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!