Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiuk! (lányok) ti mit szolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! (lányok) ti mit szolnátok ha a csaj jegyezné el a pasit?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, h hogyan venné ki a dolog magát? ha egy csaj eljegyzi a pasit az milyen??

nektek mi a véleményetek erről??


2011. szept. 1. 11:53
1 2 3 4
 11/31 reptoid ***** válasza:
66%
Akkor döntenék úgy, hogy elhagyom a csajt. Az, hogy ennyire semmibe nézzen valaki, elfogadhatatlan lenne.
2011. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem üljetek le, és kérdezz rá hogy mik a tervei veled. Amúgy egyenjogúság van, úgyhogy ha nem is te kéred meg a pasid kezét, de ahhoz jogod van, hogy tudd hogy mit akar a közeljövőben!

Főleg ha 25 évnél idősebb vagy nem lenne fair a pasidtól ha ő kényelmesen elszórakozna, húzná az időt, neked meg mennek a drága évek!


KÉRDEZZ RÁ! MIK A TERVEI A KÖZELJÖVŐBEN!

Egy férfi erre válaszolni is tud. Ha meg nem, vagy hablatyol össze-vissza akkor legalább tudod hogy nem akar semmit.


Azt hiszem annyira már talán van joga egy nőnek (ha már udvarolhat is a puhap*csöknek)akkor megkérdezi hogy mit akar a pasi? Végülis ez nem férfikérés, de a nőnek is joga van tudni vagy kilépni, ha mégsem úgy megy ahogy kellene.

2011. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos voltam ilyen lakodalomban: minden vendégnek egyöntetűen utána az volt a véleménye,hogy a csaj karrier házassága, lakodalom volt az egész. Előtte ő kérte meg a kezét a pasinak akiről lerí,hogy még nem házasodott volna ha hagyják,hogy rajta múljon. Mi lesz ebből? Nem tudom,mert a csaj már azt is betervezte,ohgy jövöre szül aztán meg ő lesz a cégnél ahol dolgozik a főnök.



Szerintem ez egy baromi megalázó helyzet a pasinak. Főleg, úgy,hogy a pasi rokonainak büszkén meséli a csaj,hogy ő kérte meg.

Jah és arról ne is beszéljünk milyen siralmas volt a meghívásosdi a lagzira. ( első unokatestvért pl a lagzi előtt való nap este 9kor hívták meg.)

2011. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon gáz. Bocsi :/

A férfi kéri meg a hölgy kezét, nem pedig a nő erőszakolja magát rá a pasira, hogy "ugyan vegyél már el". Én tuti nem kértem volna meg a férjem kezét. Ha odáig fajul már a dolog, hogy nem akar megkérni, akkor hozzá se akarnék menni, nemhogy még én kérjem meg őt. Nekem kicsit szánalmas.

2011. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
6%

ja az első válaszolóknak: HA EGY NŐ KEZDEMÉNYEZ EGY FÉRFINÉL VAGY UDVAROL NEKI AZ IS KÉPLETESEN KIHERÉLÉS!!!!


A házasság kezdeményezése ellenben nem csak a férfi joga, mert a nő is kezdeményezheti, mivel vannak feledékeny pasik, a nőknek kell ilyenkor felhozni. Tudjátok...kommunikáció a jó kapcsolat titka!

2011. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%
Bármennyire is szeretem, de otthagynám, mint a huzat.
2011. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
54%
ááá ezt inkább neeee...legyen már tökös csávó az a férfi, ha meg nem akar semmit, nem kell ráerőltetni..
2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%

Hmm. Én nő vagyok, de az fix, hogy nem "kérném meg" a pasim kezét. Hogy venné ki magát, hogy veszek egy gyűrűt, és "Elveszel drágám?", aztán ha igent mond, akkor felhúzza az én ujjamra az általam vásárolt gyűrűt???

A menyasszonyi ruhát is ő fogja viselni majd???


Nevetséges és szánalmas.

Ennyire ne legyen már "női egyenjogúság".

2011. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem, miért kérdezted meg, mikor köztudott, hogy ebben az országban (vagy inkább ezen az oldalon) minden nő szeret alárendelt mártír lenni, és a pasik férfiassága brüsszeli csipke finomságú.
2011. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

uhh... köszönöm a normális válaszokat!

ez csak egy kérdés volt, és ami azt illeti NEM akartam megkérni párom kezét... csak kiváncsi voltam.... de van 1-2 ismerősöm ahol a csaj kérte meg a másik kezét... boldogok....

de nekem is az az álmom ha a ffi kérné meg a kezem!!!

szal a lényeg: megalázó és szánalmas....

köszönöm!:)

2011. szept. 1. 12:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!