Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiuk! (lányok) ti mit szolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! (lányok) ti mit szolnátok ha a csaj jegyezné el a pasit?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, h hogyan venné ki a dolog magát? ha egy csaj eljegyzi a pasit az milyen??

nektek mi a véleményetek erről??


2011. szept. 1. 11:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%
Ha màr ennyire àtakarjuk venni a pasi szerepeket, akkor ami a làbunk között van azt is le kell cseréltetni màsra. Nem értem ez màr tényleg tùlzàs lenne.
2011. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Ne ezt ne... én is néztem régen ilyen eljegyzéses videókat (mindegyikben a pasi kérte meg a lány kezét) és tök jól meg tudnám szervezni az ilyet az vicces lenne, de soha sem kérném meg a fiúm kezét... Az nem csak neki de még nekem is megalázó lenne...
2011. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%
lehet boldog egy olyan kapcsolat is ahol a nő kéri meg nem erről van szó na de mindig ott lesz a nőben az hogy az én pasim még erre sem volt képes, na meg milyen jó másoknak mikor a férfi romantikusan megkéri a nő kezét. akármennyire is akar férfias lenni egy nő, titkon arra vágyik hogy bárcsak a férfi kérné meg. én azt mondom hogy utalni lehet rá, vagy elmondani hogy mennyire szeretne már menyasszony lenni de az aktuális kérdést ne a nő tegye már fel.
2011. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%
Már megint... én speciel nem vágyom arra, hogy megkérjenek. És nem is kezdenék olyan pasival, akinek a férfiassága annyira bizonytalan lábakon áll, hogy ennyitől összeomlik.
2011. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas, mindkét félnek.
2011. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%

"Mi a f*szért kell rám erőltetni ezt az egészet??" gondolhatná a párod.


A következő az lesz hogy forgassuk másik irányba a földet??

2011. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
köszi...
2011. szept. 1. 17:37
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
Már csak a női méltóságomból nem kérném meg a kezét...amelyik nőben van egy csepp tartás és nem fanatikus eljegyzésmániás annak ilyen eszébe se jut....ez,még világ a világ a pasi feladata volt és az is marad...legalább is remélem!:)
2011. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
23%

Párom a kérdés elolvasása után: "Áh..nem jó, mert ez nem így van..."

Az én női véleményem meg az, hogy beszélni és a másik terveit megkérdezni mindkét félnek joga vagy inkább kötelessége kellene legyen, mert hát hogy mehet egy kapcsolat, ha nem tudjuk mit akar az élettől a másik?

De azért én is a Páromtól várom a "megkérést". :)

23N és 29F

2011. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolso:)
2011. szept. 2. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!