Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kérted meg a kezét, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérted meg a kezét, vagy hogy kérték meg a kezed?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérni a barátnőm kezét, és igaz van ötletem, de jó lenne olvasni pár történetet.
2011. szept. 6. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
És a barátnödet nemakarod megkérni csak a kezét?
2011. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Erre szolgál a kereső. A családi kapcsolatoknál nem egyszer megkérdezték már ezt!
2011. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi válasz a kérdésre... Szerintem ha jól ismered a barátnődet, tudni fogod, minek örülne legjobban...
2011. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
az en kis parom eves kozben kerte meg a kezem .,(sokkot kaptam)de aranyos volt..de ugyan ugy ahogy szokas is.,szerintem o is ebben a helyzetben volt mint most te .,es nem tudta hogy kerdezzen ra .,igy hat eves kozben ,letette az etelt es le terdelt elem .es fel tette a nagy kerdest..es jovore lesz az eskuvonk.,sok sikert..38 hkm
2011. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mi 2 hónapja jártunk együtt és még véletlenül sem gondoltam,hogy megkérné a kezem...Beszélgettünk elötte pár nappal,hogy jó lenne majd megházasodni mert azonosak az elképzeléseink..de én a távlatokban gondoltam. A horvát tengerparton nyaraltunk és este ki mentünk a vízhez sétálni..beszélgettünk és azt kérdezte még mindig megházasodnál? Mondom persze! Erre letérdelt és azt kérdezte és hozzám jönnél feleségül? Nagyon gyorsan mondta és hadart, azt hittem csak hülyéskedik, mondom persze! Oké, elővette a gyűrűt, ami akkor még csak jelképes volt és felhúzta az ujjamra aztán azt kérdezte, mi is volt a válaszod? :D Annyira izgult hogy még azt se hallotta hogy mit válaszoltam :) Azt mondta lehet hogy korán megkérte a kezem,de tudta hogy ennél szebb helyet nem lesz alkalma találni, ezért döntött így nyaraláskor. :)
2011. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mi otthon voltunk, este. Az évfordulónkat ünnepeltük, bár nem volt jó kedvem, mivel rossz idő révén nem tudtunk menni sehova. Este bontottunk egy pezsgőt, beszélgettünk gyerekvállalásról. Amikor ez szóba jött, letérdelt az ágy mellé, és megkérdezte, hogy előtte nem lennék a felesége. Én mondtam, hogy de tudod, hogy igen. Aztán megkérdezte megint, de akkor már a dobozkát is odaadta :D

természetesen igent mondtam neki. jövőre lagzi :D

2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2011. szept. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!