Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire gáz, ha 7 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 7 év után még nem kérték meg a lány kezét? Lány: 25, Fiú: 32

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire.
2011. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
92%

Egyetértek! Semennyire sem gáz, már miért lenne az! Majd egyszer annak is eljő az ideje! :)



Csak így mellékesként én már hallottam olyanról is, hogy házasság nélkül élnek együtt, gyerekük is született, hasonlók! Ezt csak mellékesként írtam!

2011. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha a lány nem akar férjhez menni, akkor nem gáz. Mert, ha 7 éve után még nem volt lánykérés, akkor szerintem ott nem is lesz...
2011. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor gáz, ha az egyik fél akarja, a másik meg nem. Mert akkor hosszútávon felörli az egyik felet. Beszéljenek róla!
2011. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Hát... Én mindenesetre nem örülnék a helyedben. Ennyi idő után, pláne, hogy már nem vagytok tizenévesek már rég esedékes lett volna, talán még az esküvő is... De az eljegyzés mindenképpen.
2011. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
19,29-nél a pont.
2011. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de ha valamelyik fél szeretné ott valami bibi van. A férfi gondolom elvan a kényelemben, és esze ágában nincs elköteleződni. Szóval, ha te, gondolom nő, valamit szeretnél, akkor le kell ülnötök megbeszélni. De ha jó így nem szóltam.:)
2011. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%

Ha eddig nem akarta elvenni,akkor most miért akarná? Nem vele akarja leélni az életét,csak kényelmes így neki. Nem kell legalább a válással járó herce-hurca,ha ráun a lányra.

Eljegyzésnek pedig semmi értelme,mert az nem jelent semmi biztosítékot a házasságra.

2011. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez a lánykérés dolog már valahogy idejét múlt esemény. Kérdezd meg szín egyenesen, hogyan tervezi a jövőjét. Veled, vagy laza önállóság, esetleg másvalaki? Ha téged váálaszt, akkor összeköltözés, vagy esküvő? Két értelmes felnőtt ember beszélje meg egymással. Hívd meg egy haboskávéra, és úgy.
2011. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

ha még csak együtt sem éltek, akkor van az igazi gáz.

nekem teljesen mind1, hogy megkéri-e a párom a kezemet valaha, de sokat elmond, hogy már 2 éve együtt élünk, családot tervezünk, stb. számomra nem egy gyűrű vagy egy papír határozza meg a kapcsolat komolyságát, hanem az, hogy mit teszünk egymásért.


mondjuk aki szeretne menyasszony aztán feleség lenni, az nem dekkol csak úgy a levegőben 7 évig egy pasi mellett.

2011. márc. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!