Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A haverjainak rég elmondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverjainak rég elmondta, hogy eljegyzett. A havernőknek vajon miért nem?

Figyelt kérdés

én vagyok a mindene, családot akar, stb - mindig ezt mondja nekem.

kérdeztem, hogy akkor más nőneműek előtt miért nem vállal fel- erre ideges lesz, nem tud válaszolni, idióta kifogásai vannak.

szerintetek?


2011. okt. 1. 08:25
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
érti ezt valaki?
2011. okt. 1. 08:43
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ideges lesz mert tudja hogy megbánt, és azt is hogy igazad van. A következő alkalommal amikor úgy érzed nem vállal föl, hagyd ott, és mond meg neki, hogy akkor keressen legközelebb, ha ténylegesen hozzád akar tartozni. Ha nem, akkor fel is út, le is út. Találsz magad mellé olyan pasit, aki megbecsül majd. Ez az ötlet tutira nem fog neki tetszeni. Ne hagy hogy méltatlan helyzetbe hozzon.
2011. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami komolyabb is közöttük, azért nem mondja el nekik, nehogy megbántsa őket vagy esetleg féltékenyek legyenek.
2011. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Akár tudat alatt is, de azért nem, mert ha mindenki tudja, hogy "megállapodott, stabil kapcsolatban él", akkor minden csaj úgy tekint rá, mintha semleges nemű lenne. Nem lesz többé "férfi" a szemükben, és nem is akarnak tőle semmit, mondhatni elvágja magát előttük.


Ezért.


Amelyik férfi titkolja a nők előtt, hogy tartós, fix kapcsolata van, az szeretné, ha a többi nő továbbra is zsákmányállatként tekintene rá, de házi nyúlra ugye nem lövünk...


A helyedben erősen elgondolkodnék rajta, hogy ha már most úgy készíti elő a terepet, hogy lehetősége maradjon csajozni, mit akarok tőle hosszú távon.

Az ilyen pasik szoktak félrelépni nagy sírások és önsajnáltatások közepette, mikor a feleségük egész éjjel virraszt a kisbabájukkal, mert neki már nincs része gyengédségben, és mennyire megromlott a kapcsolatuk...


Bocs, felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Én csak azt tudom, hogy én ilyen pasival nem mernék hosszú távra tervezni, se eljegyzés/házasság, se gyerek, se közös lakás, csak szex és buli, amíg jól érezzük magunkat. Nem szeretnék arra ébredni, hogy két gyerekkel nincs hová mennem, kiszolgálom, körbeugrálom, mosok-főzök-takarítok, amíg szegény elhanyagolt uram "túlórázik" valami hamvas cicababával.

2011. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem, amikor nekem nem győz könyörögni, hogy költözzem hozzá, hogy legyen már esküvő - ez mellett miért akar "zsákmányállat" maradni?


akkor voltaképp mit akar?

2011. okt. 1. 10:02
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát, igazából ez a helyzet nekem is furcsa lenne...

Nálam is volt hasonló helyzet, a párom a "legjobb" lány barátjának valahogy elfelejtette megemlíteni, hogy eljegyzett, holott minden más fiú barátjának elmondta. Rákérdeztem, hogy miért is nem meri megemlíteni neki, mire a válasza az volt, hogy annyira nem érdekli, hogy a havernője tud-e róla vagy nem, mert ő sem osztja meg vele ezeket a dolgokat. Utána közölte vele, a lány nem is írt több levelet a páromnak már:)

Az én esetemben tényleg annyiról volt szó, hogy nem tartotta a lányt annyira érdemesnek, hogy tudjon az eljegyzésünkről, de nálad ez máshogy van szerintem: a párod továbbra is csajozni akar.


Szerintem mindenféle képpen beszélned kéne erről a vőlegényeddel, kérdezz rá konkrétan, hogy mi célja van veled, és hogy miért akar még mindig csajozni ha ott az ujjadon a gyűrű! Szorítsd sarokba, hátha kiugrik az a bizonyos nyuszi...


20N

2011. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

megkérdeztem miért nem mondja el az eljegyzést (jan. óta...)

szabályosan idegesen (most is!!!)kitér a válasz alól, engem hibáztat, hogy elüldözöm magam mellől ilyen kérdésekkel, tönkre teszem a kapcsolatunkat, meg hasonló.


erre újra megkérdeztem miért nem mondja el az eljegyzést...

és jeleztem, hogy ez egy egyszerű kérdés, ne rólam beszéljen, meg hogy jön ide a kapcsolatunk.

válaszoljon.


szóval lehetetlen vele megbeszélni...

2011. okt. 1. 10:38
 8/26 A kérdező kommentje:

szóval

ha továbbra is csajozni akarna, miért erőlteti az esküvőt?

2011. okt. 1. 11:12
 9/26 anonim ***** válasza:
lehet ezt nem érteni? ne legyél már vak hát te is tudod mi van. én nem mennék hozzá a helyedben
2011. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
"lehet ezt nem érteni?" - igen, lehet
2011. okt. 1. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!