Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az h ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az h ha már pár ideje járunk, nem akarja h senki tudja . Még a haverjainak sem akar bemutatni? Lehet azér mer 21 éves én meg 15? ha együtt vagyunk, akkoris mindig figyeli nem -e jön valami ismerős, és ez zavar :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Pár ideje :)

Szerintem nem szeret igazán,ha ezt teszi.Ülj le vele beszéld meg vele...Vagy szakits vele...

2011. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tőle kell megkérdezned, beszéld meg vele :)
2011. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Bocsi az és kimaradt
2011. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy az ilyesmiket miért itt kérdezitek meg, és miért nem annál, aki a leginkább illetékes benne, és még tudja is a választ...
2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

15 éves létedre miért 21 éves f*sz kell?

gondolkoz már egy kicsit is...ha nehéz is...

elveszi a szüzességed, utána ugyis megcsal mert full amatőr vagy az ágyban, és neki több kel.

én megmondtam, és ne gyere siránkozni ide utána.

2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
tényleg lehet, hogy a korod miatt csinálja. te még kislány vagy hozzá képest...
2011. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én sem értem, soha, hogy egy ilyen idős lánynak miért egy ennyivel idősebb srác kell. Jó tudom, hogy a kor nem számít meg stb.. de ebben a korban teljesen mások az elvárások. Nem is tartósak az ilyen kapcsolatok, na de akinek ez kell az viselje el a hátrányait is. :D És megmondom őszintén én sem lennék büszke magamra, ha 21 évesen 15 éves lánnyal kezdenék.


16F

2011. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első írja. Nálam is ilyen volt még anno (15 voltam ő meg 19-20 azt hiszem). Neten állandóan írta, hogy szeret amikor meg rákérdeztem erre a dologra azt mondta, hogy nem érez irántam semmit...


Ne félj megbeszélni vele, mert lehet, hogy csak később jobb lesz.

2011. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
Talán mert egy pedofil ez az egyik a másik mer 6 évvel idősebb nálad és ez sok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amúgy meg nemtudom hogy készen állsz-e rá vagy már túlvagy rajta de ha nem akkor nemfog sokáig veled járni a másik meg hogy felejtsd el mer csak kihasznál
2011. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
előttem is mondja h szeret , mindig jön utánnam meg minden ..nem is jár az esze azon h lefeküdjünk ..és nem egyet ismerek akik között épp ennyia korkülönbség és totál megvannak ...
2011. máj. 30. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!