Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kb. mennyi idő után szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loki_666 kérdése:

Kb. mennyi idő után szoktak eljegyezni valakit? Mert én az 1 éves évfordulónkra tervezném, de attól félek hogy túl korai lenne. Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nincs megkotve,ha ugy erzed itt az ideje, akkor kerd meg. Hany evesek vagytok? Es egyutt laktok?
2011. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Kortól függ. 18-25 éves korig ált 4 év együttjárás, 25-30-ig 3 év, 30-35-ig 1-2 év az átlag. Az én szüleim másfél év járás után jegyezték el egymást 30 évesen.
2011. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Én ilyen részletesen taglalt, kortól függő együtt járási időről még nem hallottam :)

Ha már nem tanultok, akkor hajrá, ha még igen, akkor inkább várjátok meg a végét.

2011. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

hát ilyenről még én sem hallottam hatalmas baromság na mind1 nyilván nem függ időtől ki ahogy érzi én pl. több mint másfél éve vagyok együtt a párommal és igaz hogy már beszéltünk róla de szerintem egyikünk sem gondolta még komolyan....

neked kell tudnod,érezned akarsz még várni valamire vagy tudod biztosan hogy ő az igazi...én pl. nem vagyok házasság párti mert mi igy is együtt élünk a kapcsolatunk eleje óta és igy is müködik szerintem a házasság csak rontja a dolgokat ki-kié ez szerintem egy baromság persze szép dolog meg minden az esküvő sajnálnám is ha kimaradna az életemből de nem igazán tudom magam elképzelni benne,összenőve amikor valaki megmondja mit csináljak na az nekem nem...és különben is ha már házasság van nem kell ugy kaparni a másikért és az sem tesz jót a kapcsolatnak...de hát nem vagyunk egyformák!

nem szeretenék lehangoló lenni ha ugy érzed én sok boldogságot kívánok nektek :)

2011. okt. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Utolsónak írom nem bántásból nehogy félreértse de vannak olyan házasságok is ahol tesznek még évek múlva is a másikért és kitalálnak újdonságokat hogy a párjuk beleszeressen újból. De ez a kisebbség és az átlag tényleg az, hogyha van egy biztos kapcsolat eltunyul mindkét fél és elkezdenek hízni és igénytelenné válni.

A kérdésre válaszolva. Láttam már olyat is ahol 6év után volt az eljegyzés és rá 1hónapra szakítás lett a vége és olyat is ahol fél év múlva megvolt az eljegyzés és a mai napig is boldogan élnek együtt és készülnek az esküvőre.

Nem időtől függ. Inkább érettségtől és személyiségtől.

2011. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát azért nem árt kipuhatolni, hogy a párod hogy fogadná az ötletet és a család sem utolsó.

Az eljegyzés szép dolog és szerencsére nem egyenlő a házassággal. Évekig lehet jegyben járni, akkor még kiderülhetnek dolgok a másikról és bármikor fel lehet bontani, szóval ha szabad az út járjatok jegyben, a házasság még várhat :)

2011. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gyorgyi28 ***** válasza:
88%

Mi 1 hét után jegyeztük el egymást. 16 hónap után házasodtunk össze. a 2 éves évfordulónkat az újszülött osztályon ünnepeltük, 2 napos kislányunkkal a kezünkben.

Egyikünk sem bánta meg azóta sem. (25 volt a férjem, én 26 a megismerkedéskor)

Sztem nincs olyan, h mikor kell. Akkor kell, amikor mindketten úgy érzitek. :)

2011. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy kb. Amikor úgy érzitek, hogy nem korai és hajlandóak vagytok a kapcsolatotokat magasabb szintre emelni.

Elsősorban nem árt puhatolózni, hogy barátnőd, hogy fogadná. Ő is azt érzi, hogy itt az ideje, vagy ő szerinte ez még korai. Szóval érted. :)

Hány évesek vagytok?


Nálunk 1,5 év után volt az eljegyzés.


Sok boldogságot!


21 éves menyasszony.

2011. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függhet, de amondó vagyok, hogy "csak úgy" ne jegyezd el, nem jó évekig jegyben járni. Akkor húzz gyűrűt az ujjára, ha 1 éven belül kivitelezhető az esküvő és már együtt is éltek. Ugyanis, ha eljegyzed, de nem lesz dátum, komolytalannak fog hatni (mindenki azt fogja kérdezni, mikor lesz a nagy nap)... Ti meg csak álltok, nézitek egymást, hogy akkor most tényleg, mi is ez?
2011. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!

mi megismerkedtünk 2008 szeptemberében,én 29,férjem 33 éves múlt.2009,január,összeköltöztünk,júniusban megkérte a kezem,és még abban a hónapban össze is hoztunk egy babát.októberben esküdtünk,2010 márciusában szültem,most meg márciusban megint szülni fogok:D

sokat beszélgettünk annó róla,mi a korai,és mi nem az,de mndig arra jutottunk ,30-on túl,már nekem is,neki is a család jelent többet,nem a buli,és miután rájöttünk,hogy összeköltözve is jó,mi a túróra várjunk még???de egyébként abszolut emberfüggő,a barátnőm például lassan 2 éve van együtt a pasijával,és a pasi addig nem jutott még el,hogy felajánlja a z összeköltözést.pedig ők is 30 körüliek.

2011. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!