Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen ajándékkal lepjem meg a férjem az 1 éves házassági évfordulónkra? Valami nagyon különlegeset, személyeset szeretnék. Ötletek?

2008. nov. 19. 18:20  Privát üzenet  

A válaszok
Ugorj elő szál vörös bugyiban egy óriási epertortából!

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008. nov. 19. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, megcsinálom, ha utána jössz takarítani!!!

# 2/5Időpont 2008. nov. 19. 19:31 Privát üzenet
A tortát komolyan gondoltam. Egyik ismerősöm ezt csinálta. Az alja karton volt kidíszítve, abban bújt el és a tetején volt egy torta. Én nem cukkolni akartalak!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008. nov. 19. 19:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

O.k. Már csak az a baj, hogy 7 hónapos terhesen, nagy pocakkal érdekesen mutatnék egy rózsaszín habos tortában.

Nincs valami más ötleted?

# 4/5Időpont 2008. nov. 19. 20:02 Privát üzenet
Szerintem lepd meg egy finom gyertyafényes vacsival,csináltass egy öngyújtót(márhacigizik),amibe belegravíztatod a kapcsolatotok kezdetét v vmi ilyesmit,esetleg kereteztesd be a közös képeket... majd írd meg,h végül mit vettél!;)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2008. nov. 26. 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukák! Tudtook valami rafinált ötletet, hogy mondjam meg a páromnak hogy terhes vagyok?! Különlegeset szeretnék, nem csak simán megmondani.
En baratnomnek szeretnek ajandekozni valami nagyon szepet,3 evfordulonkra. Egy szep kepunket szeeretnem h ha tartalmazna az ajandek, csak nemtom h mi legyen az. Koszonom elore is a sok otletet?
Mit vegyek a páromnak a 4. évfordulónkra?
Mit vehetnék neki az évfordulónkra?
Mit vegyek a páromnak egy hónapos évfordulonkra?
Mit vegyek a páromnak a 2. évfordulónkra?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!