Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3,5 év után nem érett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 év után nem érett egy kapcsolat az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 13:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
dehogynem
2011. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem már 1 év után elég érett ha jól működik. Ha meg nem, akkor minek folytatni? EGy év alatt el lehet dönteni. Persze ha nem tinik vagytok.
2011. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ...ha 15 évesen jöttök össze, onnan számolva nem érett szerintem
2011. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

26 éves, én 22

egy szünet a kapcsolatunkban segithezne, vagy mindent elrontana?

2011. dec. 22. 13:58
 5/39 LadyLee ***** válasza:
74%
Van, ami 1 nap után az, van, ami 15 év után sem.
2011. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
68%
Egy szunet tobbszor ront mint segit.
2011. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 LadyLee ***** válasza:
82%

"egy szünet a kapcsolatunkban segithezne, vagy mindent elrontana?"


Jól sejtem, hogy épp azon mesterkedsz, hogy vegyen már el a pasid, ugye?


Szerntem ez egy kicsit gáz. Sosem értettem az ilyen lányokat. Ha a pasi nem áll eléd, hogy őszintén saját elhatározásból megkérje a kezed, akkor mit akarsz? Képes lennél nekilátni taktikázni, hogy kierőszakolj belőle egy eljegyzést? Na ezért van annyi válás ma Magyarországon...

2011. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
nem egészen igy van. de szerintem három év utan már döntenie kellene. lehet hogy családot akarok, meg gyerekeket, olyan nagy baj ez?
2011. dec. 22. 14:06
 9/39 anonim válasza:
61%
mi mostana tervezzuk eljegyzest, masfel eve vagyunk egyutt, de kb 3 honap utan tudtam hogy ö az igazi :)
2011. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Manapság a pasik kicsit később érnek persze tisztelet a kivételnek de már nem életcéljuk, hogy az oltár elé rohanjanak.

Végül is te ismered ha úgy érzed hogy nagyon szeret és törődik veled akkor ne sürgesd végül is te is csak 22 vagy annyira ráérsz még, nem maradtál le semmiről bőven van időd. Persze ezt az időt nem szabad elpazarolni szerintem gondolkodj el a kapcsolatotok mélységén, hogy tényleg megvan-e a kezdeti lángolás, odafigyelés vagy csak úgy egymás mellett éltek mostanában.

Egy nyugis pillanatban beszélgess el a pároddal hogyan képzeli el a kettőtök jövőjét egy kulturált beszélgetés még nem tűnik erőszakoskodásnak csak ne ronts ajtóstul a házba.

Mellesleg én is úgy gondolom, hogy ennyi idő után már eldönthető az, hogy akarod-e a másikat hosszútávon. De ebbe tényleg belejátszik, hogy mennyire érett, mennyi idős a másik.

2011. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!