Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El szeretném jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném jegyezni a barátnőmet de nem tudom hogy nem-e lenne korai még?!

Figyelt kérdés
22 éves vagy a barátnőm pedig 20 4 éve vagyunk együtt, és 6 hónapja lakunk együtt. A kapcsolatunk is nagyon jó!

2011. dec. 28. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha felmerült benned a kétely, akkor igen, korai. Akkor nem korai, ha nem is kérdés, hogy eljegyezd-e.
2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Szülőknél éltek? Mindketten dolgoztok?
2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
4 év után már nagyon nem korai,sőt,gyanusan a barátnőd erre vár jóideje...
2011. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Külön élünk én dolgozik a barátnőm sulizik de mellette diákmunkásként dolgozik:)
2011. dec. 28. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Először azt írtad, együtt laktok, most azt, külön éltek, akkor mi is van most?
2011. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem értem... egyszer még "6 hónapja lakunk együtt" utána meg "külön élünk"...mindegy. Eljegyezni eljegyezheted, attól még nem kell egyből lakodalmat csapni.
2011. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Nem értem... egyszer még "6 hónapja lakunk együtt" utána meg "külön élünk"...mindegy. Eljegyezni eljegyezheted, attól még nem kell egyből lakodalmat csapni."

Azt az én kérdésemre írta, mert érdeklődtem, hogy a szülőknél laknak-e, illetve dolgoznak-e.

2011. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha már nem vagy szerelmes, de még mindig azt érzed, hogy vele szeretnél lenni, akkor az lesz a jó házasság :)


Akik szerelemből házasodnak, ők válnak el elég gyorsan...

2011. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk nálunk is ilyen kor volt, még fiatalabb is (19 és 21) és még együtt sem éltünk, de együtt maradtunk,rövidesen össze is költöztünk, házasok is vagyunk három éve, és most kezdtünk babázni, semmi gond a kapcsolatunkkal. Próbáljátok meg, ha elég erős a szerelmetek.
2011. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hàt mikor jegyeznéd el, ha nem most ennyi idõ utàn!
2011. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!