Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Bátyámnak most lesz az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátyámnak most lesz az eljegyzése. Szoktak ajándékot adni eljegyzésre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szoktak.

Hány éves vagy Kérdező? Ha nagyon fiatal, és szülőkkel élsz, nincs kereseted, akkor nem kell adnod semmit. A szüleid a te nevedben is adják majd, amit adnak.

2011. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szokás ajándékot adni.
2011. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a saját családodban kellene megkérdezned, mert ahány ház, annyi szokás. Mellesleg én enyhén szólva pofátlanságnak tartanám, ha eljegyzésre, esküvőre, meg még menyasszonytáncba is kellene ajándékot/pénzt adni, főként hogy ilyenkor azt húzzák le a legjobban, akik a legközelebbi rokonok, vagyis mindháromnál érintettek.
2011. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan fiatal.a sajátomra adtak.én rögtön kérdeztem,mit kérnek,de azt mondták,semmit.
2011. dec. 30. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:
felénk nem szokás. viszont ha ti kaptatok tőlük annak idején akkor azt csak illene viszonozni.
2011. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk mindenkitől, bár direkt mondtuk, hogy ne verjék még emiatt is költségbe magukat. De persze a szülőkre, nagyszülőkre nem lehet hatni :)
2011. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, persze nem nagy dolgokat. Én virágot kaptam mindenkitől, a vőlegényem meg apróságokat.
2011. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha neked ők adtak, akkor nyilván felétek illik adni. De akkor miért kérdezed? Illik viszonozni.
2011. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor csak tesóm adott,a lány még sehol nem volt.de a lányéknál nem szokás adni.
2011. dec. 30. 11:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy a lány családjánál nem szokás, a te testvéred neked, nektek adott annó, akkor nem értem, hogy miért kérdés, hogy illik-e viszonozni. Ennyire rosszban vagytok, hogy sajnálod tőle a VISZONZÁSKÉNT adott ajándékot?
2011. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!