Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm 16 éves, és a 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 16 éves, és a 19 éves barátja eljegyezte. Hogy tudnám kicsit észhez téríteni?

Figyelt kérdés

Először is:ez nem divateljegyzés, komolyan gondolják.

Nem szeretném megmondani a barátnőmnek, hogy mit csináljon, de szeretném,ha előjönne a rózsaszín ködből, és reálisan látná a dolgokat.Ő és a barátja két éve vannak együtt, de folyton veszekednek, már négyszer-ötször szakítottak, a srác folyton leellenőrzi, körülbelül nem beszélhet más fiúkkal.Mindketten megcsalták már a másikat.Ettől függetlenül látszik, hogy nagyon szeretik egymást.De szerintem ez azért így túl korai...félek, hogy nem lesz jó vége.

Tényleg nem akarom megmondani a barátnőmnek, hogy mit csináljon, mert az ő dolga, az ő élete, de szeretném valahogy tudatni vele, hogy szerintem ennek nagyon rossz vége lesz.Hogy tehetném ezt meg?


2012. jan. 6. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Mivel a barátnője vagy, szerintem meg fog hallgatni, és nem lesz mérges emiatt. Amúgy az ilyen nem tudom honnan jött, amiket elmondtál róla az valami roma népmesébe való.
2012. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hogy érted azt, hogy roma népmesébe való?:D
2012. jan. 6. 18:39
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

18 év alatt szülő beleegyezése kell a házassághoz.

No para.

2012. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
az anyja meg fogja engedni
2012. jan. 6. 18:44
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Mert cigányok a barátnődék?- úgy érti.
2012. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
de a gyámhatóság nem, márpedig anélkül nehézkesen fog férjhezmenni.
2012. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, első vagyok.

Szomorúan látom, hogy le vagyok pontozva, pedig ilyet tényleg csak azok csinálnak. Szülni még nem akar ?

2012. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Nagyon kevés ember hallgat a másikra, főleg ilyen dologban. Ha két évig a barátnődnek megfelelt a barátja, bárhogyan is bánt vele, akkor most sem fog változtatni az elképzelésén.
2012. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
uccsónak van talán legnagyobb igaza.egyetértek.
2012. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te életed, ne görcsölj rajta. Mondd el neki a véleményed, hogy szép és jó, de lenne még ideje stb.

Egyébként meg mi van, legfeljebb elválnak, ha már hozzáment. Csak legalább gyereket ne csináljanak még.

Egyébként 16 évesen nem olyan egyszerű házasodni.

Eljegyzésnek meg igazából nincs jelentősége, bármikor fel lehet bontani.

2012. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!