Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű méretét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű méretét hogyan választottátok ki? Vagy párotok hogyan választotta ki? (ha esetleg nők is válaszolnak)

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a barátnőmet vele,de nem tudom,mekkora kell neki! Méregetés kizárt,mert akkor már oda a meglepetés.

Gyűrűt nem hord,így az sincs,miről méretet vegyek.

HELP!!!


2012. jan. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vett egyet, ami inkább kicsit nagyobb volt. Aztán később együtt visszamentünk az ékszerészhez, lemérték az ujjam és pontosan ráigazították (kb fél nap alatt kész lett).

Vásárlás előtt kérdezz rá, hogy igazítható-e a mérete!

2012. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem alaposan megfigyelte a kezem meg furcsa volt, hogy mindig méregette, hogy neki nagyobb a keze meg picit vastagabb. Nem találta el a méretet mert a középső ujjamra jó de nem is kellett méretezni. :) ( mivel ez nekem nem eljegyzési ). De majdnem eltalálta! :)
2012. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alkathoz lehet igazítani. Ha tutira akarsz menni, keress a környezetedből egy hasonló testalkatú lányt, és tőle kérdezd meg a méretet/kérj kölcsön tőle egy gyűrűt.
2012. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha van az ujján most is valamilyen gyűrű akkor azt nyúld le addig amíg megveszed az eljegyzési gyűrűt :D
2012. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerelem volt első látásra.Ő már akkor tudta hogy mennyire komolyan gondolja.Kb 2 hete ismertem amikor diplomagyűrűmet mentem csináltatni,néztük a méretet az ékszerésszel,majd amig irta az adataimat az ékszerész,ő rápróbálta az ujjamra a méretvevő gyűrűt.

el is felejtettem ezt,eltelt 2 év,és előállt egy pont ujjamra illő gyűrűvel :)

2012. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Én csak mesélésből tudom, mert aludtam :D

Cérnát tett az ujjamra, így meg lett a körméret. Azt a darabot adta az ékszerésznek aki ezáltal nagyjából tudta, mekkora gyűrű kell. Mondanom sem kell, pont jó lett :)

2012. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!