Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » SZOLNOKON olcsó eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZOLNOKON olcsó eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Nagy lett a gyűrűm, de nem cserélik, mert kifutó darab volt. Beadnánk beszámítani, de nem tudjuk, hol éri meg a legjobban.
2011. dec. 30. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Be lehet vetetni belőle! Ha elviszitek ékszerészhez simán megcsinálja és olcsón.

Ha viszont az is benne van, hogy nem tetszik akkor megértem, hogy csere lesz.

2011. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod én tudok szabolcs szatmárban egy helyet ahol beszámolja és méretre készitenek gyürüt katalógusból is.csináltatuk a karika gyürüket méretre.
2012. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem az, hogy nem tetszik, inkább páros gyűrűt szeretnék.

Kedves második! Köszönöm, de az messze van !

2012. jan. 1. 17:09
 4/6 anonim válasza:
Én is jártam már hasonlóan. Végigjártam az ékszerészeket, a legolcsóbban 1700 Ft-ért vállalták a gyűrű szűkítését, ami a gyűrű értéke és a praktikus viselés szempontjából nem volt nagy ár érte. Kérd meg a párodat, hogy ezt a gyűrűt számolja bele a Karácsonyi-névnapi-szülinapi-nőnapi ajándékodba és válasszatok közösen egy másikat:) Egyébként Szolnokon a Szapáry Ékszerházat ajánlanám a figyelmedbe. Kedvesek, korrektek, beszámítanak tört aranyat is.
2012. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Bejártam mindent, a szapáryban tényleg nagyon kedvesek voltak, de rettentő drága. A gyöngykagylóban viszont találtunk korrekt áron, de ott nem vesznek és nem is számítanak most be.
2012. jan. 15. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen dettó! Én most nézelődök eljegyzési gyűrű iránt, borzalmas drága a Szapáry ékszerház mondjuk a Gyöngykagylóhoz képest.. Nekem meg az a gond, hogy nem találok 62-es méretben normális gyűrűt, mindenhol 1-2 db van csak :(
2018. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!