Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El tudtad képzelni a párodról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtad képzelni a párodról, hogy meg fogja kérni a kezed?

Figyelt kérdés
Nyilván aki már menyasszony/feleség, annál az érdekel, hogy úgymond kinézte-e előzetesen a kedveséből, hogy elszánja erre magát. El tudta-e képzelni, amint kimondja azt a bizonyos kérdést? Akivel pedig még nem történt meg, azok esetében az elméletre vagyok kíváncsi :)
2012. jan. 25. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
A párom előszeretettel felhozza mostanság egyre gyakrabban az eljegyzés témáját. Bár én addig nem élem bele magam és nem hiszem el amíg nem látom a saját szememmel:D.
2012. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Igen, el. :)


20L

2012. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
bocs, de nem értem a kérdést, vagy aludd ki magad, vagy fogalmazd át.
2012. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Utsó, tök jogos, bocsi. Fordított sorrendben teszem meg az általad javasoltakat :) Előbb átfogalmazom, aztán megyek aludni.

Szóval amikor még csak jártatok a barátoddal, képesnek ill. elég rátermettnek-bátornak érezted-e ahhoz, hogy megkérje a kezed? Láttad-e magad előtt lelki szemeiddel a dolgot? Vagy ha eszedbe jutott a lánykérés, legyintettél, hogy áá, ő ilyet sose tesz meg?

2012. jan. 25. 23:10
 5/25 ava87 ***** válasza:
89%
Amíg fel nem tette a kérdést, én nem is hittem, hogy ő egyáltalán gondolt ilyesmire :)
2012. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, még csak 4 hónapja voltunk együtt. El kellett utaznom 2 hétre és minden este felhívott, órákat beszéltünk, aztán egyik este kijelentette, hogy soha többet nem akar külön lenni tőlem, legyek a felesége. 3 hónappal később volt az esküvőnk, komolyan gondolta.
2012. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudtam róla képzelni, hogy meg fogja kérni a kezem, mert tudtam, hogy velem tervezi az életét leélni. Egyedül abban nem voltam biztos, hogy milyen körülmények között, de aztán minden várakozásomat felülmúlta.
2012. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első pillanattól tudtam, hogy családcentrikus ember. Félév után magamban már férjemnek neveztem, és néha "láttam" a gyűrűt is a kezeinken, olyan magától értetődő volt. Tavaly decemberben pedig meg is kérte a kezem :)
2012. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én eltudtam volna képzelni,de nem tette, mert nálunk úgy volt, hogy "mi lenne ha lenne eljegyzésünk?". Közös döntés volt. Idén lesz az esküvőnk. :)
2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
El tudtam képzelni,mert tudtam,hogy velem tervez,hogy ez nem csak kaland,hanem tartunk is valahova. A pillanat mégis meglepetés volt,mert nem számítottam arra,hogy pont aznap pont akkor és pont úgy kéri meg a kezem.
2012. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!