Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha ilyen...

Mit csinálnál, ha ilyen derülne ki a párodról?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon édes orosz pasim, akiről kiderült, hogy börtönben volt drog miatt. egy világ tört össze bennem, ő volt az első barátom.

Aztán volt egy szintén orosz pasim, róla később kiderült, hogy katona volt, és ölt is embert. Ez is mellbe vágott.

Persze akkor mondták el, amikor már nagyon szerettem őket. Az elsőt nem tudtam elhagyni, máshogy lett vége, de a 2.-at elhagytam, mert titkolózott előttem egyéb dolgokról is.

utána jártam egy magyar sráccal (a sulimba kiutáltak mert szerb vagyok, de már nem járok suliba). de ő meg megütött, és őt is elhagytam.

most megismertem egy helyes ukrán pasit és beleszerettem...és sajnos róla is kiderült, hogy sitten ül.

én nem akarok ilyen pasikat, akiknek mindenféle balhéjuk van, és mindig attól félhetek, mikor viszik be őket, nem lenne egy nyugodt percem sem.

Hol találok normálisat?

21/L


2011. okt. 2. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán rossz helyen ismerkedsz
2011. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

háát ez azért télleg durva!!!

nekem mindenki azt mondja h fél ki lesz a következő barátom mert én meg egyértelműen az ilyen emberekhez vonzódom (kivéve a drogos meg a magyar)

2011. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem Moszkvában kéne ismerkedni.
2011. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal elhagynám őket. A katona viszont számomra teljesen elfogadható.
2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Katona családbóljövök,egy katonának ez sajnos benne van a pakliban,amúgy is az önvédelem és a hazavédelme nem gyilkosság,az a rossz aki szerelemféltésből,pénzszersézből stb öl embert,stb.

Amúgy sajnos a lányok többsége azt nézi van e verda ház pénz,sajnos itt benne van a pakliba hogy rossz úto szerezte azokat.

Rossz helyen ismerkedsz szerintem.

2011. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Te bevonzod a problémás pasikat. Próbáld magadat arra hangolni, hogy "egy rendes pasit szeretnék". Ez járjon az eszedben. Sikerülni fog!
2011. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, mit gondoltál, hogy a katona barátod virágot szedett a réten, és idős nénik macskáját szedte le a fáról...?


Egyébként igazuk van az előttem íróknak, talán rossz helyen ismerkedsz, rossz emberekkel.

2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

igen, próbálom magam erre hangolni, csak sajnos az ilyenek keresnek meg, és valahogy az ilyenek tetszenek meg. elsőre meg ugye nem látszik ki milyen, ezek később derülnek ki.

az hogy katona volt elfogadtam volna, de az "üzleti ügyeit" ahogy ő mondta, annyira már nem. :(

2011. okt. 2. 13:12
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindet elhagytam volna én is. Hol szedted össze ezeket? Próbálj teljesen más közegben ismerkedni.
2011. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Én ha igazán szeretném, elfogadnám, hogy pl. börtönben ült, katonaként embert ölt, mert múltja mindenkinek van. Én pl. sokat hazudoztam, problémás, iskolakerülő kamasz voltam, milliószor álltam bukásra, a szüleimet kikészítettem ezzel. Az merülne fel bennem, hogy én mitől vagyok JOBB mint ők? Semennyivel. És aki szeret, attól én is elvárnám, hogy fogadjon el-a múltammal együtt.


25 N

2011. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!