Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fontos. Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Van köztetek olyan, akinek a párja nem térdelt le, mikor megkérte a kezét?

Figyelt kérdés
Mert a barátom kijelentette hogy ha nem gond nem térdel le, persze ez nekem nem esett jól...24 éves...
2012. jan. 29. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem térdelt le, sőt bármennyire is hihetetlen feküdtünk egymás karjaiban az ágyban:)
2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem sem térdelt le.

A lánykérés éppen hagymapucolás közben ért,mert ahogy viccesen mondta,örül,hogy mindketten sírva vallunk szerelmet,és mondok igent :D

2012. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem térdelt le az ágyon pezsgőztünk.
2012. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kéne hogy probléma legyen :)
2012. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém se térdelt le. Nem túl romantikus alkat, így nem vártam el tőle ilyesmit. Már azon elaléltam, hogy egyáltalán hajlandó volt megkérni a kezem.


Utálja a romantikus zenei számokat is. Pl. én olyan gyönyörűen elképzeltem, hogy az esküvőn a szertartás alatt a szülőköszöntésnél Kovács Kati "Úgy szeretném meghálálni..." c. száma alatt átadja anyukájának a párom a csokrot. Anyukája sírt volna, mint a záporeső, egy kedves, aranyos, tündéri asszony, akit rettentően szeretek, mert a már nem élő imádott nagymamámra emlékeztet...Szóval olyan gyönyörűen elképzeltem a megható pillanatot, mikor vőlegényem erre a zenére átadja anyukájának a csokrot...Említettem is páromnak, hogy ez mehetne szülőköszöntés alatt, mire mit válaszolt?: Fúúúj, én utálom ezt a számot!

"Jó, akkor nem lesz szülőköszöntés." - mondtam dühösen, mire csak annyit mondott, hogy tőle lehet, de azt se tudja, mi az. Mondtam neki, hogy mindegy, nem lesz, legalábbis nem fog zene menni alatta. Elvette már ettől is a kedvem teljesen.


És amúgy meg imádja az anyukáját, minden nap beszélnek telefonon, bár sajnos messze élnek egymástól.


Ez van, ő nem egy romantikus alkat, az ilyentől ne várj se romantikus lánykérést, se szerenádot az ablakod alá, ne várd hogy majd gyönyörű szavakkal ecseteli, mennyire imád és beleugrik a Dunába ha nem mész hozzá...Ne várd, hogy a szépségedet dícsérje, nem az ilyen inkább tőből leharapná a nyelvét.


Ha vígasztal, van az a típus is, aki közli veled, hogy te vagy a leggyönyörűbb nő a világon, plusz fehér lovon kéri meg a kezed és tutira ögyilkos lesz, ha nem mész hozzá, aztán melletted még elmondja ezt majd 20 nőnek és mindnek csinál gyereket is. Nagyapám is ilyen volt. Beszélni azt tudott, meg hülyíteni a nőket.


Persze az is megcsalhat, aki nem térdel le eléd. De az is lehet, hogy jobban szeret, mint ezek az udvarlóbajnokok.

2012. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez a letérdelés,olyan fölösleges. Te túl sok romantikus filmet nézel! :D

Az én párom sem térdelt le. És nekem nem esett rosszul!

2012. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, érdekes válasz volt a hossazbb story, párommal megmosolyogtuk :)
2012. jan. 29. 20:05
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem tudod hogy kérte meg a kezem??

Elmondom(és ez így történt)

Reggel mentünk dolgozni hajnalban-Gyalog szoktunk menni,és azon a napon is gyalog indultunk el.Kicsit siettünk,így későn vettük észre,hogy a párom bokáig süllyedt egy hatalmas kutyaszarba.Úgy káromkodott mint a kocsis.(gondolhatod,ha a zokni szára is szaros lett)

Én nevettem,ő káromkodott,majd a káromkodás közben,megkérdezte: " most válaszolj B+..hozzám jössz feleségül??" Igen..."na akkor most segíts,hogy mit csináljak,hogy ne legyek totál szaros B+"

Hát lehet ilyen lánykérésnek ellenállni????

2012. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

8. ez rohadt jó :DDD Gondolom visítottál a röhögéstől és igent mondtál :D


Amúgy az én párom sem térdelt le. Ültünk egy padon, fogta a kezem és a fülembe súgta, hogy "hozzámjössz?" *__________*

2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem mind1,hogy spontán épp ahol éri,ugy megkér,vagy előre kijelenti hogy x-kor megkérem a kezed ,de le nem térdelek,mert ennyit se érdemelsz.


Én párom se térdelt le,ágyban feküdtünk,én a karjaiban,és gyűrű minden egyéb nélkül kérdezte meg hogy hozzámegyek-e.

2012. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!