Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a kezem, igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem, igent mondtam, mégis bizonytalan vagyok. Mit tegyek? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a párom 22. Már együtt élünk. Megszoktam a jó és rossz tulajdonságait. Karácsonykor megkérte a keze. Boldogan igent mondtam. Esküvő még pontosan nincs tervben, majd jövő nyáron valamikor. Az a problémám, hogy hanyagol. Nem dolgozik, alkalmi munkákból tartja el magát és engem is, mivel még iskolába járok. Sosem kaptam tőle virágot, depéldául sosem voltunk moziban, vagy vacsorázni. Pedig 10 hónapja vagyunk együtt. Szilveszterkor részegen megcsaltam, tud róla, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka, mivel a hanyagolás, csak 1 hónapja van jelen komolyabban. Szeretem és szerelmes vagyok. Nem tudnék nélküle élni, de félek, hogy unalmas lesz mellette az életem. Nem akarok egyszerű háiasszony lenni, akinek csak a gyereknevelés marad. Élményekre vágyok.
2011. ápr. 2. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Beszéljétek meg! Nagyon sok kapcsolat ezen bukik, hogy a két fél nem beszéli meg a gondjait. Monnd el neki hogy jólesne ha elmennétek moziba vagy kirándulni, biztos rájön majd.
2011. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tipikus példája vagy annak, aki még túl fiatal és éretlen a házassághoz. Élned kell még egy kicsit, erre vágysz, és a kapcsolatodnak is erősödnie kell, mert sok itt a kérdőjel, meg a bizonytalan folt.

Mindezzel nincs baj, de szerintem ebben az esetben érdemes még várni azzal az esküvővel.

2011. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó élmény lehetett a szilveszteri megcsalás is.

Aki egyszer megteszi az máskor is megteszi.

Szerintem egész biztosan benne maradt a tüske akkor is ha kibékültetek.

2011. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad, ugy erzed unalmas mellette az eleted, 18 vagy, egyaltalan volt ezenkivul komoly kapcsolatod/ Ne menj ferjhez, ne ehhez es mashoz sem meg. Varj mig felnolsz.
2011. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Énérettnek érzem magam. És éppen eléggé kiéltem magam, csak egyszerűen neki én vagyok az első.Nem volt előttem senkije, csak egy 3 hetes kaland. Szóval szeretem és vele akarok lenni, csak jó lenne, ha foglalkozna velem, hogyan vehetem erre rá? Ha egyenlőre még csak egy séta volna, vagy egy fagyi esetleg egy kávé, akkor is.
2011. ápr. 2. 14:54
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha képes voltál megcsalni,akkor nem szereted,és nem is vagy érett egy párkapcsolatra! Legfeljebb elhiteted magaddal! A párodnak gondolom az sem nagyon tetszhetett,hogy részeg voltál! Még egy részeg férfi is nagyon kiábrándító,de egy nő méginkább.

Nem hiszem,hogy ennek a kapcsolatnak jövője van.

2011. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak szerint,az egésznek ugy ahogy van semmi értelme! Hanyagol,te meg megcsaltad,még link is a pali.Szerintem add vissza a gyürüt,és még komolyodj egy cseppet,meg ö is éredjen meg a felelösségre,és egy házasságra!
2011. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De drága, ha egy sétára, faygira is úgy kell rávenni, akkor szerinted milyen házasság lesz ez? Én elhiszem, hogy szereted, meg minden, de ha neked nem is, ennek a kapcsolatnak mindenképp érnie kell. Ilyen bizonytalanságok nem lehetnek egy gyakorlatilag esküvő küszöbén álló kapcsolatban!
2011. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom az én álláspontomat jó:

1.az,hogy megcsaltad nem szép dolog,de ez van,de az nem jelenti azt,hogy újra meg fogod tenni (vannak kivételek)

2.Elég rossz,hogy nem dolgozik,igaz biztosan meg van az oka(nincs hol,ami ma természetes,sajnos)

3.Unalmasnak tűnik a kapcsolatotok a leírásod alapján,ezen javítsatok ha nem megy ne menj hozzá fiatal vagy még.

2011. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk adott életszínvonalhoz - még ha ilyen egyszerű igényeid is vannak - pénz kell. Ő alkalmi munka, te tanulsz kizárólag, mégis mit vársz, ebböl ma már fagyizni sem lehet.


Majd ha te is hozod a pénzt ki fog derülni - számodra is - mekkora mértékben vagy hajlandó dotálni a közös kapcsolatotokat. Ha lesz pénz, akkor lesz egy élhetőbb életetek, majd akkor kiderül igy megfelel e neked.


De addig is, igazuk van azoknak akik azt irják korai ez még. Eljegyzést elfogadtad, végülis immel-ámmal de szereted, az esküvőre akkor kerüljön sor ha már valóban komolyra fordul és a gyermekvállalás szóba kerül. Legyen ez akár 5 év múlva. Csak azért ne menj hozzá mert igy szokás, megszivatod őt is és magadat is.


Ha pedig ennél is többre vágysz add neki vissza azt a gyűrűt, nincs jogod elvenni tőle a lehetőséget hogy találjon magának egy párt.

2011. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!