Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beijedtem volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szépen megvagyunk a barátommal immár 2 és fél éve,több mint 2 éve együtt is élünk. Nagyon örültem ennek a kapcsolatnak,ez az első komolyabb. Szeretek róla gondoskodni, szeretem őt magát, eljárni vele ide-oda és a szüleivel beszélgetni. Mostanában elég sokat beszéltünk a jövőről, ő 3-4 éven belül szeretne gyereket, és ugye előtte házasságot. Aminek régebben nagyon örültem volna és majd kiugrottam volna a bőrömből, most megijeszt...engem fiatalon (21) szült anyukám és ez csodás példa volt, én is mindig fiatal anyuka akartam lenni, de 3-4 év most mégis oly közelinek tűnik. Nagyon szeretem a barátom, ezért egyszerűen nem értem hogy ez miért jött most rám. Eszem ágában sincs elhagyni, bulizni, pasizni, de valamiért az egész eljegyzés-házasság-gyerekvállalás most mégis megrémiszt. Hogyan lehetnék újra a régi? :)


2012. márc. 22. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
wie alt bist du?
2012. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tökéletes kérdés,az egyik lényeges momentum lemaradt :)

Én 22, barátom 24.

2012. márc. 22. 08:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
érthető a félelemed :) Beszéld meg a barátoddal hogyan érzel, lehet az megnyugtatna :) sok sikert :)
2012. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Off.: Nem lehetne úgy beszélgetni, hogy mindenki értse? vagy írjak ide én is latinul keverve kis spanyollal?


Szerintem is beszéld meg a barátoddal. Nem vagy még felkészülve az anyaságra, ez nem baj. Nagyon sok ismerősöm 25-28 évesen se érezte úgy, hogy Ő most szülő legyen. Aztán eljött szinte mindenkinél a pillanat, hogy most akkor vágjunk bele!

23/N

2012. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök normális,én is beijednék.Más az esküvő előtt csinálja ezt.Láttam a tévében:P
2012. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jav:l
2012. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképp beszélj a barátoddal, hogy neked ez korai még, lehet eljegyzés, de nem akarsz ilyen hamar gyereket, házasságot.

Meg fogja érteni elhiheted!

Régebben azért örültél volna nagyon neki mivel még tudtad, hogy ez nem mostanság lesz, most viszont, hogy a küszöbnél "álltok" be ijedtél, vagyis NEM vagy felkészülve. Ezért tanácsolom, hogy ne vágj bele ha nem érzed, hogy itt az idő.

Nekünk tavaly volt az eljegyzésünk, én is 21 voltam, nekem ez nem korai. Nem mindenki egyforma.

2012. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom gondolom azért szeretné ezt a házasság-gyerek dolgot,mert kissé idősebb nálad (ami persze egyáltalán nem gond). Lehet,hogy ő 27 évesen szeretne apa lenni,azon túl már öregnek érezné magát.Félelmed alaptalan,mert a házassággal alig változik valami.Együtt lesztek és szinte ugyanúgy éltek,csak egy erősebb kötelék,és egy gyűrű változik.Aztán meg ugye a baba,egy kicsit fáradtabbak lesztek,de akkor is együtt.Nyugodj meg! :D
2012. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha 21 fiatal, akkor a 17 mi?? Szerintem ez majdnem normális.

És bocs mindenkitől, de a nők feladata a gyerek szülés elsősorban. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem jók másra, de nem sok nőről tudok, aki más dolgot csinálna, ami értelmes.

Am. Teljesen normális dolog, szerintem várj kicsit.

2012. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A gyermeknevelés, a főzés, és a takarítás lemaradt.

És megint bocs, utólag tényleg nagyon durva lett, nem kellet volna...

2012. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!