Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Létezik ilyen eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

nagyon magas és dundi lány vagyok, mindenem nagyobb az "átlagosnál" így az ujjaim is. Lemértem a kerületét és 80 mm jött ki!

Nem is tudom, létezik-e ilyen méretben női gyűrű, pedig lassan esedékes a leánykérés.

Irtó ciki lesz, ha a barátom nem kap rám sehol gyűrűt!

27/L


2012. máj. 6. 00:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

sejtettem, hogy lesz pár ilyen jellegű komment, bár nem tartozik a kérdéshez, de a többi ilyen elkerülése végett: szültem pár gyermeket, pajzsmirigy betegségem is van, és sajnos a lurkók mellett nem nagyon van időm aktív sporta.

A rendes karikagyűrűkre már tervezem, hogy csökkentek a méreten :)

2012. máj. 6. 00:18
 2/17 anonim válasza:
100%
Egy jó ékszerész minden további nélkül tud egyet készíteni. Csak az egyedi készítés és az átlagosnál több alapanyag miatt drágább lesz valamivel.
2012. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nos, igaz, en annyira nem vagyok benne a temaban, szoval csak talalgatni tudok, de szerintem lehet csinaltatni meretre. talalni lehet, hogy nem fog. de ha esetleg egyutt mennetek el nezni egy modellt, akkor, szerintem, mindekepp lehet csinaltani a te ujjadra is:)


amugy ne torodj a bunko beszolasokkal. aki mast nem tud elfogadni, az magaval sincs tisztaban szerintem. minden jot nektek!

2012. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Az elsőnek: Meséld már el légy szíves, ujjból hogyan fogsz fogyni? Van rá valami spéci edzésmód? Most vettem ajándékba gyűrűt az 50 kilós keresztlányomnak, és vastagabb az ujja, mint nekem 100 körül. Lehet, hogy érdekelné.
2012. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ékszerészt keressetek, aki vállal egyedi gyűrű készítését, mert a szalonokban általában úgy dolgoznak, hogy egy meglévő formából öntik ki a gyűrűket és azon igazítanak még ha kell. Ezek viszont általában max. 75-ös méretig vannak.

De így legalább olyan gyűrűd lehet, amilyet Te/Ti megálmodtok, mert ha már egyedi gyűrű, akkor bármilyen elképzelést megvalósítanak. De az viszont biztos, hogy így drágább lesz.

2012. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden méretben létezik gyűrű. Egyébként fura, hogy neked ilyen vastag az ujjad, én 70kilósan mentem férjhez, aztán történt egy kis "baleset" 110 kiló voltam fél évig, és még akkor is jó volt a karikagyűrűm.
2012. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni gyűrűt minden méretben, az ékszerész meg tudja csinálni.

Azt javaslom, hogy menj be egy ékszerüzletbe, vagy keress fel egy ötvöst, mert ő meg tudja határozni az ujjad pontos kerületét. Neki van erre a célra gyűrűsablonja.


Nehogy a gyűrű szoruljon, vagy nagyobb legyen, mert nem mindenhol cserélik vissza mondjuk másodjára.Én inkább a kisebb ötvösöket ajánlom, mint a nagy ékszerboltokat.

2012. máj. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát,ha 80 mm akkor az nem csak dundi:)..


Nyilván lehet rendelni egyedit is,de 8 centi,tuti el van mérve:O


Nem mutatnál egy képet a kezedről?

2012. máj. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%

Eljegyzési gyűrű nincs. Amerikai szokás köves gyűrűt adni a lánynak. Azt bárki adhat neked,akár te is vehetsz magadnak. Senki nem fog menyasszonynak nézni,ha van egy gyűrű az ujjadon.

Akkor leszel eljegyzett menyasszony,ha mindketten karikagyűrűt viseltek. A menyasszony mellé vőlegény is kell!

2012. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
A mai világban ez már édes mindegy, a szándék a fontos...
2012. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!