Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudtok olyan ékszerüzletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan ékszerüzletet ajánlani Budapesten, ahol korrekt áron megfelelő választékot tartanak eljegyzési gyűrűből (pl. van gyémánt is), és nem pláza?

Figyelt kérdés
A netes webshopok nem érdekelnek, már mindet megnéztem. Zálogházak szintén kizárva.

2012. ápr. 2. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Karikagyűrűt minden ékszerüzletben kaphatsz nagy választékban. A köves gyűrű pedig NEM eljegyzési gyűrű,csak egy ékszer. A karikagyűrű mellett lehet kísérőgyűrű.

Nem Amerikában vagyunk.

2012. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt nagyon szépek vannak, bár bizonyára igen drágák. :(


[link]

2012. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magyarekszer.hu
2012. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Az Operaház mellet van, picurka kis bolt,de elég jó a választék, és az árak sem egetverően borsosak.

2012. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
www.uristenhazasodunk.hu
2012. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Igazából olyan üzletek érdekelnének, amelyeknek nincs honlapjuk, mert azokat már láttam. Személyes tapasztalatról szeretnék információt kapni.

Tudom, hogy kísérő gyűrű, csak azt tapasztaltam, hogy a köznyelvben (illetve az ékszerüzletek honlapjain is) ezeket eljegyzési gyűrűként emlegetik manapság. Gondoltam, így egyértelműbb, hogy a kövesre gondolok, nem karika gyűrűre.

2012. ápr. 3. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:

És nem találtál a neten egy olyan boltot sem,amiben meglelnéd a neked tetsző gyűrűt?? Mit keresel pontosan?

Ha nem a neten akarsz keresni,akkor vedd a nyakadba a várost, és nézz szét, Pesten van bőven ékszerüzlet.

2012. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Mi az Úristenházasodunk-nál vettük a gyűrűnket, szuperkedvesek, korrektek, az árak is rendben vannak, van gyémántos is, de mindent megcsinálnak, nagyon meg voltunk elégedve velük. És a nyitvatartásuk is dolgozóbarát :)
2012. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új válaszokat is!

Tippeket azért kértem, hogy ne céltalanul bolyongjak a városban ékszerüzletek után kajtatva. A net azért nem elég, mert a gyűrűk sokszor élőben nem úgy néznek ki, mint a képen (tapasztalat). Eujewel-t már megnéztük személyesen is (az üzletükben egyáltalán nincs választék, nem lehet mindent élőben is megtekinteni), most majd megpróbáljuk ezt az úristen házasodunk-ot is, hátha nagyobb szerencsénk lesz.

2012. ápr. 5. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!