Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csóró vagyok, de házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró vagyok, de házasodni akarok, hol vegyek gyűrűt?

Figyelt kérdés
A lényeg a lényeg hogy 47000 Ft-ból ebben az órszágba meg lehet élni....! De én össze szeretnék házasodni a barátnőmmel. Első lépésként eljegyzési gyűrűt szeretnék, azért nem egy kinder toljásból szeretnék gyűrűt mert hát csak egy eljegyzés..... Merre találok olcsón gyűrűt? Bármilyen költséghatékony tanácsot szívesen fogadok. Üdv.

2012. máj. 14. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Piacon.

Vagy vegyél neki egy szép ezüstgyűrűt.

2012. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz olcsón aranygyűrűket.

[link]

2012. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A keletinél a Zaciban is árulnak olcsón aranygyűrűket.Ott garantáltan aranyat veszel,nem úgy mint a piacon.
2012. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha használt is jó, akkor aukciós oldalakon kutakodj.
2012. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy milyet veszel,csak SZÉP legyen és neki tetsző.(persze bizonyos kereten belül legyen,amit meg tudsz engedni).Mond el neki,hogy amint lesz pénzed,veszel neki egy rendes gyűrűt!
2012. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem drága ezüstgyűrűt lehet venni mondjuk Apacsban... Az ezüst jó, az arany annyira nem "divat" és szerintem nem lehet mindenhez hordani, tapasztalatom szerint a legtöbb nő inkább az ezüstöt szereti. Na meg az ezüst olcsóbb :) amúgy meg ha megkéred a kezét nem azzal fog törődni mivel, az égben fog repdesni a boldogságtól.
2012. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bence_ ***** válasza:
62%

Ezüst olcsó. Szándék a fontos nem az ár.

Most már elő nem szedem neked, de a lényeg, hogy Matolcsy ilyet sose mondott.

2012. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
De azóta két-három fideszes már igen: pl. Zsiga Marcell...
2012. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Hát pl írjál annak a pártnak akire szavaztál (LMP) és kérdezd meg hogy ők milyen olcsó jegygyűrű árusítóhelyet javasolnak.De vigyázz,ők a heteroszexuális kapcsolatot nem támogatják.
2012. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

itt nézegess:)

2012. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!